Podpinanie się w sieci bezprzew. przez innych użytkow


(system) #1

Może mi ktoś powiedzieć czy jest możliwość spr czy ktoś podpina sie do mojej sieci?


(Cosik Ktosik) #2

Podaj konfigurację sieci. Jeżeli Masz router, to jaki? W nim powinno być okno sprawdzania aktualnie podpiętych komputerów.


(pysiu) #3

polecam poczytać artykuł w pdf SYSTEMY WYKRYWANIA WŁAMAŃ

DLA SIECI BEZPRZEWODOWYCH WI-FI http://krzysiek.tele.pw.edu.pl/pdf/secu ... rtykul.pdf i polecam zakupu Gazetki KS Niezbędnik Bezpieczeństwo są tam programy do wykrywania włamania czyli podpięcia do naszej sieci :slight_smile:


(system) #4

Konfiguracje sieci czyli? sorki że o takie głupie rzeczy się pytam ale nie znam sie na tym. Mam router 3Com OfficeConnect ADSL Wireless 54Mbps 11g Firewall Router (chyba o to chodzi?)


(Henio Mazurek) #5

Nie wiem czy to pomoże ale w firewallu Online Armour w zakładce Firewall i pod zakładką, chyba (dokładnie już nie pamiętam, przesiadka na inny), Computers masz wykaz komputerów aktualnie podpiętych do sieci (niekoniecznie musisz być administratorem). Oczywiście wadą tego sposobu jest instalacja firewalla.


(system) #6

a czy innego sposobu nie ma oprócz instalowania tego firewalla?


(Agatonster) #7

kasiulka_29 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.