Podpis a raczej jego zawartość. Być czy nie być?

Ja rozumiem. Zasady, regułki, regulaminki. Każde forum się swoimi prawami rządzi. Ale nie przesadzajmy. Jakieś wyjątki powinny być, odpowiednio zargumentowane i zaakceptowane przez Administrację. Czekamy już od jakiegoś czasu na spełnienie kilku postulatów… Proszę, bez żadnej wazeliny wyrazić swą opinię.

Szanowny Pan Moderator fiesta Dziś przczepił się do mojego podpisu. Chodzi o sygnaturę informującą o posiadanym przeze mnie systemie operacyjnym, czasie, przez jaki PC jest włączony, rekordzie najdłuższego czuwania PC. Powiedział, że o te parę px jest za duży. Chyba o 5px.

:ziew:

Forum jest stricte komputerowe. Na żądnym z innych, szanujących się for nie widziałem takiego rygoru, takich ostrych zakazów. Ja rozumiem, że podpis jest o wiele większy, albo jakaś tapetka :stuck_out_tongue: , zresztą niedawno był temat o długości podpisu. Ale nie o to tu chodzi. Dawałem wiele argumentów fiescie, prostych, zrozumialych, jeszcze jedno, na wiekszosci for komputerowych takie sygnatory sa powszechnie stosowany, nawet administrator powaznego serwisu infojama używa takiej sygnatury i |nie przeżywa", że obrazek jest „taki wielki”. Rozmiar jest normalny, myślałem, że dynatiry te takze na tym foum się przyjmą. Obrazka nie da się zmniejszyć, poniewaz obrazek nie leży na moim serwerze. Klient - aplikacja jestr zainstalowana na moim komputerze, ktora to nastepnie wysyla informacje do serwera i tworzy aktywna grafikę. A Pan fiesta powiedział, że robię awanturę o byle co poneiważ podpis mozna łatwo zmneijszyc.

Na nic argumenty, święty regulamin mówi, że obrazek jest za duży. O te 5px. Trzeba wywalić. Forum dobreprogramy rzeczywiscie musi byc „inne”. Obrazek, sygnaturę zostawiam na razie, by userzy zobaczyli i potestowali u siebie. Nie chodzi o to, ze tak bardzo mi na tym zalezy. Chodzi o zdarzenie, fakt. Ludzie, nie popadajmy w paranoję, trochę luzu. Jestem tu jakiś czas i mam lekkie pojęcie o panujących tu zasadach. Postuluję, wrzućmy bardziej na luz, nie czepiajmy sie kurczowo regulaminu. Administracji nei chcę już tym głowy zawracać… Już parę postulatów jest o zmieny na forum, mody itd. jeszcze nie dokonano tych próśb, ale rozumiem, przecież forum nie jes ich całym życiem i vortal. Trzeba, to usunę, niech się cieszy, że ma tą władzę. Ale naprawdę, szczerze odechciewa mi się bycia na tym forum właśnie z niektórych względów. Jednakże, mam do tego miejsca wielki sentyment… :slight_smile:

Jest za duży na wysokość o 25 px

Naprawdę nie rozumiem - jesteś Userem z długim stażem,

dużą ilością cennych postów i dla głupich 25 px jesteś gotów

tak łatwo rozstać się z czymś, co darzysz swoim sentymentem ?

No to ja, jak to piszesz, “bez wazeliny” :slight_smile:

Jak dla mnie, to nie wiem o co chodzi ?? :o

Obrazek ładuje się normalnie, nie rozjeżdża forum, prawdę mówiąc nawet nie widać, że jest za duży.

Według mnie to już trochę przesada, zwłaszcza że podpisy “tekstowe” są często znacznie większe (zarówno po długości, jak i wysokości) i nikt się nie czepia.

Ja to w pełni rozumiem asterisku, nie odszedłbym i tak. Ale czasem miewam takie myśli właśnie z takowego powodu. Tylko chodzi mi o to mocne kurczowe trzymanie się regulaminu tego forum. Że to jest denerwujące. I respektowane zawsze bez żadnych wjątków. Wszystko zawarłem w poście, któr wyżej napisałem. Zapraszam do dyskusji. Tak jakoś mi się dziwnie zrobiło po tym PW fiesty, czy przykro, czy głupio, czy wkurzony byłem jakoś. Dziwne…

/edit:

No skasowano niezły post kerimusa, który nie był głupi ani niezgodny z “REGULAMINEM”…

A ja tak sie zastanawiam po co tobie ten uptime??? chcesz sie pochwalic rekordem 4 godzin??? no BRAWO gratulacje kwiaty przeslemy poczta.

Posty OT będą usuwane bez powiadomienia.

To jest wyjątek.

:okulary:

Zrozumiales przeslanie mojego posta?

Idea tej sygnatury jest inna. Wyjaśniłem “poniekąd” jej “krótką historię…”

Podpiska pod Magikiem na maksa! :stuck_out_tongue:

No i moje zdziwko co do podpisu Bocziego… :shock:

Niby taki pikuś zawadza…? :roll: Nie ubliżając podpisowi… :lol:

Patrzę na to okiem wzrokowca… i jedyne co widzę, to zgrabną ramkę - która w żaden sposób nie przesłania treści postu.

Nie wiem na czym to polega w ocenie technicznej, ale istotnie bardziej “rozjechane” wzrokowo podpisy z mnóstwem powtórzonych enterów - siedzą na Forum od dawien dawna…

Zresztą tak na chama - wystarczy wziąć linijkę i zmierzyć… :twisted:

Ładowanko jest natychmiastowe… więc, gdzie tkwi problem…? :roll:

No to sobie z Nim wyjaśniaj dalej.

Mnie też się strasznie zrobiło, gdy pomyślałem sobie, jak

wyglądałoby to forum, gdybym zaczął publicznie omawiać

swoje stany emocjonalne, wynikłe z korespondencji

z niektórymi Userami i przedstawiać insynuacje , które

mnie obrażają

Zwłaszcza gdy jeszcze nie mają racji

Ale w tym problem, że z nim nic już nie wyjaśnisz. Nawet nei wiedział o co chodzi w tym podpisie, ze chciał, bym go zmniejszył…

:arrow: boczi

odnośnie Twojego podpisu jest on również linkiem reklamującym pewien projekt, czy otrzymałeś zgodę od administracji forum odnośnie reklamy czegokolwiek ??

Bo znowu się zacznie dyskusja i pytanie - w czym problem ?

A odnośnie mojego zapytania czego się nie wypowiesz ??

OMG, zaczyna się sztywniactwo i SZUKANIE DZIURY W CAŁYM NA OBRONĘ SIEBIE A jak podaję linka do stronki z programem to reklamuję go? Nie masz już co powiedzieć :twisted:

Ja chcę rozwiązania problemu a nie odpowiadaniem pytaniem na pytanie i kłódeczki bez sensownych odpowiedzi.

Bo ktos pousuwal moje i kerimusa posty przed chwilą a na ten temat dopiero teraz wszedlem i nie udawaj…

Bym zapomniał. O podpisie Madafakera, o którym wspomniałem fieście w PW, nie raczył się sensownie wytłumaczyć i powiedziec mi, dlaczego dwie rzeczy w jego profilu są nieregulaminowe. Uniknął odpowiedzi na pytanie. Wiadomo. Swój o swoim prawdy nie powie. Może jest to ze porównanie, któe dałęm mu w PW, ale chciałem się dowiedzieć, dlatego do tamtej rzeczy się nie przyczepił. Zobaczcie jego tekst w jego podpisie. Jakie skojarzenia na początek nasuwają się Wam? Aha. Możecie jeszcze zobaczyć >>bardzo ciekawą stronę WWW<<, co prawda nie jego, ale “REKLAMUJE PROJEKT…” Jak to Pan Fiesta powiedział.

http://forum.dobreprogramy.pl/profile.p … ofile&u=10

Piszę tu dla przyjemności, ale liczę, że nie będę lekceważony na tak poważnym forum…

boczi co widzisz zdrożnego w stronie produceta damskiej bielizny osobistej :hahaha:

A odpowiedzi na moje pytanie nadal nie udzieliłeś.

Więc zapytam jeszcze raz masz pozwolenie od administracji na reklamę projektu czy nie ??

Jeśli o mnie idzie, to nic zdroznego tam nie widzę. A i panie niczego sobie :wink:

Ale, jak to napisał Golden Finger (tu pozwolę sobie zacytować)

Na a damska bielizna chyba ma się nijak do tego :lol:

Ty sobie ze mnie żarty robisz? Mam wrażenie, jak ktoś to czyta, to wszyscy z Ciebie się śmieją. “Strona producenta” TO też reklama co? Jesteś nudny, nie potrafisz przyanac się do błędu. Lepiej zobacz, jakie tam są foty. I czy regulamin o tym nic nie mówi. Nie jestem promotorem projektu, jestem userem tego przedsięwięcia, jest zawarty link do mojego profilu. Popatrz na inne fora czy pytali się o pozwolenie. Dla mnie robisz się w tym momencie, muszę to powiedzieć szczerze, żałosny. Taka jest prawda. W tym momencie. BO swojego “diabełka” bronisz. A Ty mi odpowiedziałęś? Na inne pytania? bueeehhe smiech na sali jak ktoś to ładnie powiedział.

Oj meni - znawcy tematu… :smiley: :smiley: :smiley:

To nie jest “damska bielizna”! (-> Fiesta - bielizna - zazwyczaj jest zawsze osobista :lol: )

To są stroje plażowe… głównie bikini, ale nie tylko… :stuck_out_tongue:

Umówmy się, że stronki można mieć dowolne - niekoniecznie komputerowe! Widziałam już przeróżne; o samochodach, pensjonatach, pieskach… itp. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

No dobra, mój błąd :oops:

I jeszcze prośba

skończcie tę szopkę z kerimusem, bo to zaczyna być nudne.

Co chwila widzę nowy post, klikam, a tam albo ciągle ten sam post kerimusa, albo też posta nie ma, bo zdążyliście go wykasować.