Podpis z Configiem

Witam. Nie wiem dlaczego, ale kiedy zawsze wpiszę swój config kompa w sygnaturce to administrator wyłącza mi go. :-x

Sytuacja powtórzyła się już 2-gi raz i nie wiem czy jest to celowo czy co?? :? :?

Z góry dzięki za odpowiedź.

moze dlatego że nie stosujesz sie do regulaminu :expressionless:

Podpis (sygnatura) - tekst wyświetlany pod każdą wiadomością Użytkownika, definiowany w profilu. Maksymalny rozmiar czcionki to domyślny, z wyłączeniem koloru zielonego i czerwonego. Jego długość to maksymalnie trzy linijki (bez względu na wielkość liter). Do podpisu można wstawiać tylko jedną grafikę, jednak o określonym, maksymalnym rozmiarze: 350x20 pikseli (userbary) lub 250x50 (pozostałe grafiki)

W obu przypadkach rozmiar nie większy niż 10KB. W podpisie nie wolno umieszczać linków, aliasów, tekstów, grafik apletów etc., prowadzących do stron domowych, for internetowych, komercyjnych, łamiących regulamin Forum oraz stron przynoszących profity Użytkownikom (aukcje internetowe, ogłoszenia, gry internetowe np. Bitefight etc.). Zezwala się na umieszczanie linków do stron organizacji non profit (np. Pajacyk etc.), użyteczności publicznej lub akcji (np. Bykom Stop). W innych przypadkach Użytkownik powinien skontaktować się z Administratorem lub Moderatorem w celu uzyskania zgody na zamieszczenie linka do innych serwisów. Podpis nie może być wizualnie męczący dla innych Użytkowników Forum. W podpisie nie wolno stosować znaczników "quote", "code", "list".

Wyłącza administrator czy Ci się nie wyświetla?

Sądzę że to drugie bo Admin zawsze daje notkę na czerwono że został wyłączony podpis :stuck_out_tongue:

Sprawdź w ustawieniu konta czy masz włączoną opcje wyświetlania sygnatur i czy masz zaznaczone “domyślnie dodawaj mój podpis”:slight_smile:

Aha, dzięki.

Czy mógłbym prosić jakiegoś admina o włączenie możliwości edytowania podpisu na zgodny z regulaminem??

Ja np.dzisiaj zmieniłem sygnaturkę (na Config kompa) i dużo razy miałem taki podpis i nigdy żaden mod/admin się nie przyczepił :slight_smile:

:expressionless:

Panel użytkownika - Profil - Edytuj Podpis

napisz zgodnie z regulaminem i zatwierdź klikając Wyślij

No to ciekawe, jak mam zmienić podpis. :o

:arrow: Proszę admina o odblokowanie podpisu.

Ja mam zablokowany już dłuższy czas, trudno. Przeskrobałeś, to masz - ja już się przyzwyczaiłem.

To jakieś ogłoszenie?

Jak masz do administratora prośbę, to napisz do niego…

Ja miałem taką śmieszną sytuacje, kiedy zamieściłem w sygnaturce userbar CPUZ - wymiary 350x22 i niestety nie musiałem usunąć, ponieważ były za duże o 2px, ciekawe dlaczego tamci zrobili to 22, zamiast 20 :wink:

Jednak z drugiej strony, trzeba bronić regulaminu i koniec :slight_smile: