Podpis został wyłączona przez administratora

(L.B.G.) #1

Witam

Zakładam jeszcze raz temat bo szanowny pan moderator skasował mój ostatni temat i nawet nie raczył na niego odpowiedzieć.

A więc który z moderatorów wyłączył mój podpis i dlaczego??Chyba mam prawo wiedzieć.

(wacek) #2

Jak już to Administrator (a tu grono podejrzanych się zawęża :slight_smile: )

(Jax-MK) #3

Skoro podpis został usunięty przez Administratora to zapewne był ku temu powód. Najprawdopodobniej nie zastosowałeś się do Regulaminu i złamałeś jakiś punkt odnośnie podpisu.

(L.B.G.) #4

No właśnie chciałbym się dowiedzieć jaki punkt regulaminu złamałem.

(Mztswk) #5

Przetrzyj okulary

(Jax-MK) #6

Nie wiemy co miałeś w opisie. Może opisz go pokrótce to postarmy ci się odpowiedzieć.

(Monczkin) #7

L.B.G. wydaję mi się, że w ostatnim temacie odpowiedziałem ci na Twój problem :evil:

Śledzisz w ogóle swoje tematy

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=1101369 :!:

(Mztswk) #8

Po co ??

Za pewne złamał regulamin i został wyłączony co nie podlega publicznej dyskusji, jedyną drogą odwołania jest PW do Moderatora bądź Admina.

(L.B.G.) #9

miałem userbara zmieniającego się "proud to be polish" "proud to be lebanese" "busch haters"

(Krzychuu) #10

L.B.G. i zapewne miał za duży rozmiar... 8)

(L.B.G.) #11

Ja tam jakoś nie widzę odpowiedzi.

Na PW dostałem tylko wiadomość , że temat został usunięty.

nigdzie nie miałem linka prowadzącego do żadnego forum

(Monczkin) #12

Logika w tym przypadku mówi, że moderator nie ma takiej możliwości. :?

Co do linku... dziwna sprawa.

W każdym bądź razie - wstaw sobie userbara zgodnego z regulaminem i skończmy ten temat.

Czy to Cię zadowala czy oczekujesz przeprosin ??

Jeśli tak, to niniejszym, przepraszam, że musieliśmy wyłączyć Ci podpis, który łamał regulamin forum.

Coś jeszcze ??

(L.B.G.) #13

Tak to mnie zadowala i nie oczekuje przeprosin.

Tak... temat można już chyba zamknąć.

(Monczkin) #14

No to się ciesze, że sprawa została wyjaśniona :slight_smile:

(Błażej) #15

U mnie była podobna sytuacja.

Miałem taki sam opis przez rok(może więcej) czasu i nagle został wyłączony :stuck_out_tongue:

(Monczkin) #16

To widać jak śledzisz zmiany w regulaminie i ogłoszenia z tym związane :stuck_out_tongue:

(lazikar) #17

Bo wreszcie postanowiliśmy wziąć się za takie osoby jak Ty które za nic mają sobie wszelkie zasady.

Wstydziłbyś się a nie pisał takie bzdury.