Podpis został wyłączona przez administratora

Witam

Zakładam jeszcze raz temat bo szanowny pan moderator skasował mój ostatni temat i nawet nie raczył na niego odpowiedzieć.

A więc który z moderatorów wyłączył mój podpis i dlaczego??Chyba mam prawo wiedzieć.

Jak już to Administrator (a tu grono podejrzanych się zawęża :slight_smile: )

Skoro podpis został usunięty przez Administratora to zapewne był ku temu powód. Najprawdopodobniej nie zastosowałeś się do Regulaminu i złamałeś jakiś punkt odnośnie podpisu.

No właśnie chciałbym się dowiedzieć jaki punkt regulaminu złamałem.

Przetrzyj okulary

Nie wiemy co miałeś w opisie. Może opisz go pokrótce to postarmy ci się odpowiedzieć.

L.B.G. wydaję mi się, że w ostatnim temacie odpowiedziałem ci na Twój problem :evil:

Śledzisz w ogóle swoje tematy

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=1101369 :!:

Po co ??

Za pewne złamał regulamin i został wyłączony co nie podlega publicznej dyskusji, jedyną drogą odwołania jest PW do Moderatora bądź Admina.

miałem userbara zmieniającego się “proud to be polish” “proud to be lebanese” “busch haters”

L.B.G. i zapewne miał za duży rozmiar… 8)

Ja tam jakoś nie widzę odpowiedzi.

Na PW dostałem tylko wiadomość , że temat został usunięty.

nigdzie nie miałem linka prowadzącego do żadnego forum

Logika w tym przypadku mówi, że moderator nie ma takiej możliwości. :?

Co do linku… dziwna sprawa.

W każdym bądź razie - wstaw sobie userbara zgodnego z regulaminem i skończmy ten temat.

Czy to Cię zadowala czy oczekujesz przeprosin ??

Jeśli tak, to niniejszym, przepraszam, że musieliśmy wyłączyć Ci podpis, który łamał regulamin forum.

Coś jeszcze ??

Tak to mnie zadowala i nie oczekuje przeprosin.

Tak… temat można już chyba zamknąć.

No to się ciesze, że sprawa została wyjaśniona :slight_smile:

U mnie była podobna sytuacja.

Miałem taki sam opis przez rok(może więcej) czasu i nagle został wyłączony :stuck_out_tongue:

To widać jak śledzisz zmiany w regulaminie i ogłoszenia z tym związane :stuck_out_tongue:

Bo wreszcie postanowiliśmy wziąć się za takie osoby jak Ty które za nic mają sobie wszelkie zasady.

Wstydziłbyś się a nie pisał takie bzdury.