Podróba Galaxy S2 - zepsuty soft (chyba)

(Dariuszkuzerazlipnicy) #1

Witam. Mam problem z podróbką samsunga s2... mianowicie dzieje się to co na filmiku załączyłem. Czy to będzie wina oprogramowania? Jak włączę pod ładowanie to normalnie ładuje i świeci bateryjka.... dopiero po włączeniu tak się dzieje jak na filmie. Czy mogę tu wgrać jakiekolwiek oprogramowanie? ??

filmik: https://www.youtube.com/watch?v=yZaKJMdhHc0&feature=youtu.be

(wysiek) #2

Obawiam się, że nie ma możliwości wgrania tu czegokolwiek. Na pewno od oryginalnego S2 ROM nie będzie pasować. Możesz jedynie spróbować zrobić wipe, jeśli uda Ci się wejść w tryb recovery - o ile to jest ROM oparty na androidzie, a nie czymś do niego podobnym.

(Dimatheus) #3

gagamadzi , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Dariuszkuzerazlipnicy) #4

tylko właśnie nie mogę wejść w recovery, gdyż wciskam kombinację klawiszy i nic się nie dzieje… a Chińczycy nie udostępniają jakoś tych softów???

Nie ma sensu, aby ktoś do podrób wprowadzał softy do zaktualizowania. Jedynie możesz spróbować zrobić wipe/ data factory reset jeśli Ci wejdzie w te menu.

(Dariuszkuzerazlipnicy) #6

znaczy wiesz, nie szukam aktualizacji :slight_smile: tylko żeby chociaż działał :slight_smile: tylko właśnie tu nie mam nawet chyba boot menu… bo daję przycisk włączania, przycisk główny i głośność w dół… i nic

(wysiek) #7

Wpierw zbadaj, co tam siedzi za system i czy jest to android. Jeśli miałeś do czynienia z tym systemem, nie powinieneś mieć z tym problemów. W wielu takich podróbach system jest zupełnie inny i tylko na pierwszy rzut oka przypomina system Android.

Nim soft Ci padł, jaki miałeś “niby” system Android? Ciężko nazwać ten telefon na Androidzie :wink: Podaj dokładną nazwę podróbki galaxy s2, to coś się poszuka w sieci.

(Dariuszkuzerazlipnicy) #9

tam na pewno nie ma androida :slight_smile: jest coś zalatujące w androida ale na bank nie andek :slight_smile:

Ile dałeś za podróbkę? :wink: Szukaj czegoś na Androidzie pełno prawnym, niż podróbki, bo na to szkoda kasy :slight_smile: Jeśli soft czy co kolwiek padnie w takich podróbkach, to nie ma co liczyć na to, że uda się naprawić telefon.

(Dariuszkuzerazlipnicy) #11

dałem szalone 15 zł… myślałem że na andku i że wgram sobie bo kupilem już taki :frowning:

Nie widzę sensu, abyś co kolwiek robił z tym telefonem, gdyż to tylko męka a nie przyjemność chodzić po menu telefonu tym bardziej, że to nie jest Android, a coś przypominające Androida. 

(Dariuszkuzerazlipnicy) #13

znc chciałem jako tako zrobić  i sprzedać :stuck_out_tongue:

(Kitas5) #14

Kiedyś w chińskim telefonie recovery działało power+ vol-. Bez głównego klawisza. Kombinuj z różnymi połączeniami.

(wysiek) #15

Pytanie podstawowe, czy to urządzenie posiada recovery, bo osobiście uważam, że nie ma.

(Dariuszkuzerazlipnicy) #16

chyba nie ma bo nic nie wchodzi… próbowalem wszystko…

Więc co, cegła Ci została. 

(Dariuszkuzerazlipnicy) #18

telefon został “zakończony” młotkiem. temat do zamknięcia :wink: