Podsłuch!

Witam wszystkich potrzebuje pomocy jeżeli jednak założyłam forum w nie odpowiednim miejscu prosilabym o przeniesienie …

Hmm…potrzebna jakaś szukajka pluskiew.
Przeczytaj artykuł pierwszy lepszy z brzegu: https://www.alfatronik.com.pl/info/podsluch-jak-wykryc-pluskwe/
Koszt takiego urządzenia szukającego to jakieś 150 zł…
Może ktoś inny jeszcze rzuci jakąś sugestię.

Jakie masz dowody na podsłuchiwanie poza domem ? Podsłuchiwanie w domu lub wszędzie gdzie jest twój laptop / smartfon byłoby możliwe po uzyskaniu dostępu do kamerki w laptopie lub smartfonie. Podobne możliwości daje mikrofon smartfona lub mikrofon wbudowany w laptop. Być może masz w domu jakieś kamery monitoringu. Do nich też można dość łatwo dostęp uzyskać szczególnie w przypadku gdy router jest niedokładnie zabezpieczony, kamery również wymagają zabezpieczenia. O tym zwykli użytkownicy elektronicznych gadżetów często zapominają. Osobiście widzę taką ewentualność jeśli chodzi o gadżety elektroniczne to omówione tu drogi nasłuchu będą wg. mnie najbardziej prawdopodobne. Skoro podsłuch ma być wszędzie gdzie jesteś (tak zakładasz) to w grę wchodzi albo laptop albo smartfon. Mogą też być montowane nasłuchy w postaci pluskwy (skoro podsłuch w wielu miejscach to tych pluskiew musiałoby być sporo). Na podsłuch może być pomocna agencja detektywistyczna. Oni się w sumie specjalizują w zakładaniu / lokalizowaniu podsłuchów. Być może skorzystanie z usług takiej firmy byłoby wskazane. Na początek proszę jednak sprawdzić programem antywirusowym swój laptop, smartfon i wszelkie inne zabawki elektroniczne. Może być tak, że ktoś podstępem zainstalował wirus, dostał dostęp do kamery, mikrofonu na jakimś urządzeniu i zgrywa wszystko co zostanie zarejestrowane. Wirus można na urządzeniu umieścić zdalnie o ile nie jest zabezpieczone. Zabezpieczenie = program antywirusowy + załatane oprogramowanie (to takie minimum, jeśli chodzi o zabezpieczanie urządzeń). Rzecz jasna fizyczny podsłuch w postaci pluskwy możesz mieć wszędzie np. w mieszkaniu, w samochodzie, garażu. Przeanalizuj problem jeszcze raz i pomyśl czy podsłuch może być realizowany przez urządzenia elektroniczne czy nie tylko przez nie.

Twoje przekonanie o podsłuchu opiera się li tylko na domniemaniach bez żadnych dowodów.
Informacja, że jest “gowniaz ktory stworzył ta czestotliwos rowniez ja udostepnia znajomym” przypomina sensacje o UFO.

Proponuję udać się do specjalistycznej firmy detektywistycznej lub do…

Nie do, tylko na. Dokładniej na policję. Skro pani ma dowody i wie co to za “gowniaz”, to raczej problemu być nie powinno.

Zadzwoń do agencji, która wykrywa podsłuchy.
Namiary…

http://www.detektywfoks.com.pl/kontakt.html

Jeśli jesteś podsłuchiwana poza domem, bez dostępu do urządzeń elektronicznych, to zamiast agencji detektywistycznej zalecałbym prześwietlenie rentgenowskie lub tomograf, bo w przeciwnym wypadku ten wątek zaczyna wyglądać na trolling.

1 polubienie

Zgłoś na policję i przedstaw dowody na owo “udostępnianie”, czyli publikowanie treści podsłuchów (gdzie?) i tym samym naruszanie Twojej prywatności (dóbr osobistych).

Ale co ma piernik do wiatraka? To co linkujesz dotyczy zwykłego nasłuchiwania transmisji radiowych różnych służb. Nie ma w tym nic tajemniczego, po prostu potrzebujesz odbiornik, który odbiera odpowiednie zakresy częstotliwości. Mogłoby to robić każde radio, gdyby zwiększyć mu zakres. Oczywiście żeby to działało musiałabyś mieć dużo mocniejszą antenę odbiorczą, bo w przeciwieństwie do radia nie nadaje tu kilkuset metrowy masz ogromnej mocy, tylko niewielka stacja.

Żeby być podsłuchiwaną w ten sposób z 50km, musiałabyś dźwigać ze sobą parometrową antenę i wzmacniacz, a odbiorca musiałby mieć niezły maszt. Nawet nie wiem czy to by wystarczyło.

Może ma wszczepiony jakiś czip:wink:

A chciał byś poszukać? :wink:

Ty tu śmieszkujesz, a tym czasem jedna kobieta w artykule na WP, podpiętym do DP bez możliwości komentowania, chwaliła się, że lubi sobie wszczepiać.

Ja tutaj widzę dwie możliwe przyczyny.

  1. Troll
  2. Urojenia

Byłą Pani z tym u lekarza?

1 polubienie

Dlatego napisałem o udaniu się do…
Urojenia są częstym przypadkiem chorobowym u wielu ludzi.

1 polubienie

Edit: Racja, nie znieczulica. Przesadziłem.

Jak znieczulica? Odsyłamy panią tam gdzie powinna uzyskać pomoc.

Droga Magdaleno
Nikt tutaj nie pomoże w “w odnalezieniu tego sygnału przez który jestem podsłuchiwana”.

Rozmawiałaś o swoim problemie jak Ci radziłem z biurem detektywistycznym?
Co powiedzieli?