Podstawka Chłodząca pod Laptop - jaką wybrać?


(Michal 33217) #1

Witam. Mam zamiar zakupić jakąś dobrą, przystosowaną do miękkiego podłoża ( typu łóżko ), dobrze odprowadzającą ciepło, nie awaryjną i w miarę nie drogo podstawkę chłodzącą do laptopa, model: Asus N61VG-JX025V .

Myślałem o: http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... AWE55.html

Proszę o jakieś doradzenie, sugestie :slight_smile:

ThX :stuck_out_tongue:


(Icearas) #2

Jeżeli ma być na miękkie podłoże lub kolana to ta także by się nadawała. http://www.logitech.com/pl-pl/notebook- ... vices/6394


(Michal 33217) #3

cena 2-krotnie większa :stuck_out_tongue: , chyba dlatego, że ma wbudowane głośniki... fajny bajer jednak mam swoje małe głośniki przenośne dość dobrej jakości więc nie bd mi jeszcze kolejne potrzebne :smiley: .. chociaż ciekawa jaka jakość :slight_smile: :smiley: :smiley:

A ta Targus AWE55 jak się sprawuje? Na forach polecają :slight_smile:


(Aag) #4

Jeżeli ma służyć jedynie temu aby laptop nie leżał bezpośrednio na kołdrze czy kocu to polecam TO

Sam używam i jestem zadowolony. Atutem jest przede wszystkim cena...


(kliszka) #5

(Michal 33217) #6

kliszka fajna podstawka tyle, że widzę, że ona nie jest zbytnio przystosowana do miękkiego podłoża ... Fajny bajer podał też Aag tylko, że bez chłodzenia :slight_smile:

Ciężki wybór :stuck_out_tongue: :razz:


(Daniel Ch7) #7

ja mam Asusa K50AF i tez myślę o tej podstawce Targus-a, dlaczego, ponieważ wentylatory znajdują się w górnej części i kiedy postawię na niej laptopa będą akurat na jago 1/2 czy 3/4 od góry czyli tam gdzie się najbardziej grzeje. Po co podstawka która będzie mi dmuchała na touchpada :slight_smile:

PS michal_1991 na allegro mniej zapłacisz za tego Targus-a :slight_smile: