Podstawowe urządzenie systemowe-co zrobić?


(lieft) #1

Takie coś wyświetla mi się notorycznie od jakiegoś czasu, prawdopodobnie sam coś namieszaałem bawiąc się kompem.

Wszedłem na stronę della, wpisałem mój kod, itd, ale wyświetliło się tyle możliwości aktualizacji, że kompletnie nie wiem, co wybrać i jak to ew. ściągnąć.

Proszę o poradę i kontakt fachowca, ale z góry zaznaczam, że nie znam się na skrótach myślowych informatyków i potrezbuję jasnej odpowiedzi i porady.

Poniżej zaznaczam skany z everesta.

Na dodatek nie mogę odtwarzać żadnych płyt.

http://wklej.org/id/122579/

Jeżeli to nie wystarczy, to załączę inne skany z everesta, ale muszę wiedzieć jak je zrobić i o które chodzi.


(Berialsowa123) #2

Po pierwsze, następnym razem wklejaj tego typu logi na strony typu wklej.org, będzie czytelniej, bo niekiedy nie trzeba w ogóle do nich zaglądać.

Po drugie, klik prawym na mój komputer, wybierasz właściwości, wybierz menadżer urządzeń. Tam klikasz PPM na Twoje nieznane urządzenie i znowy wybierasz właściwości, przechodzisz do okna szczegóły i z listy wybierasz identyfikatory sprzętu. I tam numery Vendor oraz Device, tak jak zaznaczyłem na zdjęciu (link na dole posta).

Otwierasz stronę http://www.pcidatabase.com, gdzie wpisujesz jeden z tych numerów (Dev lub Ven) i wyświetli Ci się nazwa urządzenia, do której instalujesz sterowniki. Jeśli wyświetli się długa lista to kliknij ctrl+f (o ile używasz Firefoxa), otworzy się pasek wyszukiwania, w którym wpisz numer Dev i stronka przejdzie do Twojego urządzenia.

http://photohost.net/showpic-620/bezÂ%20tytuÅ‚u.jpg


(lieft) #3

dzięki za odpowiedź i sorki za log, zaraz to poprawię.

zrobiłem, jak napisałeś, wyświetliło mi się parę opcji....dla mojego numeru vendor i teraz nie wiem co i jak mam dalej zrobić....tego nie da się zainstalować normalnie, wpisuję literki , nic nie pomaga.