Podstepne łamanie regulaminu

chciałbym poruszyć sprawe nagminnego łamania regulaminu

chodzi mi o pytanie się np.jaki zestaw komputerowy do jakiejś tam kwoty i często podawane są linki do allegro i dziwnym zbiegiem okoliczności urzytkownik sprzedający ma taki sam nick jak osoba polecają ca dany produkt i nistety takie posty nie sa usuwane a wyraźnie pisze w regulaminie że nie mozna niczego reklamowac bez zgody administacji forum oraz serwisu

report.php?f=5&p=1433788

o dzięki za podanie formularza czyli jak coś znajdę wypełnić ten formularz i wysłać ??

Jak najbardziej. Klikasz na ikonę z czerwonym wykrzyknikiem, znajdującą sie przy poście do którego masz zastrzeżenia. Wpisujesz o co chodzi i wysyłasz. Moderatorzy oceniają sprawę i podejmują odpowiednie działanie.

własnie widziałem ten znaczek lecz nie wiedziałem do czego służy teraz juz wiem :smiley:

devil33 , sytuacje w tym przypadku nie są do końca takie proste,skąd masz pewność że użytkownik “xulu” na forum to ten sam “xulu” na alegro ,albo inna sytuacja “xulu” na forum a na przykład “knopix” na alegro może być ten sam użytkownik czy nie ? . Najpierw trzeba by sprawdzić IP dane użytkownika ,mieć do końca pewność i dopiero zgłaszać .

Zgodzę sie ze ktoś lamie regulamin podając do wiadomości “zobacz ja sprzedaje na alegro”…w takim przypadku to calkiem inna sytuacja .

BTW- udowodnij mi proszę ze ja na tym forum z nickiem “xulu” to ten sama osoba o nicku “xulu” na alegro :stuck_out_tongue:

Wystarczyło najechać kursorem i poczekać sekundę…