Podstrony nie otwierają się firefoxie?

Witam

Mam taki problem,że napisałem stronę narazie w trybie offline i mam jeden problem:gdy włączam tą stronę przez plik index.html i próbuje przejść na inną podstronę lub nawet tą samą to wyskakuje mi błąd o takiej treści: Firefox nie jest w stanie otworzyć tego adresu, ponieważ protokół “c” nie jest przypisany do żadnego programu.

W innych przeglądarkach np.IE i opartych na nim jest ok.

Proszę o szybką pomoc. :smiley:

A umiesz wywoływać podstrony? W ciemno nikt ci nie odpowie w czym problem. Jedno jest pewne, że to Twój błąd.

Używasz “/” przed nazwą podstrony a adresie url?

Np /index.html, /kontakt.html ? Jeśli tak to bardzo dobrze, ale to rozwiązanie nie sprawdza się offline.

Jeżeli chodzi o to czy podaję lokalizację do strony tj, np.c:\Program Files\ to tak podaję.Ale to i tak będę musiał zmienić przy wstawianiu tego do internetu.

A co do tego:

to umiem tworzyć podstrony,bo w innych przeglądarkach niż firefox to chodzi bez zarzutu(chodzi o wywoływanie podstrony z poziomu strony głównej i odwrotnie czyli np. z podstrony przejść na stronę główną,tłumaczę to bo niewiem czy to wcześniej dobrze opisałem).

Po co…? #-o

Jeśli chcesz obsługiwać stronę html offline z działającą nawigacją wsypujesz podstrony do 1 folderu a w linkach podajesz “kontakt.html” i tak dalej, nic więcej.

Brak “/” przed “kontakt.html” oznacza że przeglądarka ma szukać tej konkretnej podstrony w tym samym folderze gdzie podstrona z której aktualnie klikasz.

Oczywiście przed wrzuceniem plików do sieci użyj linków bezwzględnych (to linki które wpisują podstronę zaraz po końcu domeny) czyli z “/” przed nazwą podstrony do której prowadzi (nie wpisujesz w href całego adresu url w stylu http://www.jakastamstrona.pl/kontatk.html).

Już jaśniej nie mogę tego wyjaśnić w razie czego: http://webmade.org/porady/adres-bezwzgl … gledny.php

Rozumiem o co chodzi i wiem,że przed wstawieniem trzeba użyć linków bezwzględnych.

Tylko niewiem czy nie będzie żadnych problemów z tym jak wstawię to w sieć???

I jeszcze mam pytanie jak wygląda jakiś w miarę dobry panel logowania?