Podświetlanie klawiatury - Nokia N70 - Problem

Witam

Otóż chciałbym się was spytać czy to jest normalne dla tego telefonu lub czy z moim fonem jest coś nie tak.

Otóż u mnie podświetlanie klawiatury polega na tym, że gdy chcę pisać sms lub notatkę itp. to podświetlanie klawiatury czasami gaśnie i pojawia się ponownie dopiero gdy wyjdę z opcji pisania sms (ale większości jest dobrze).

Czy wy też tak macie ??

A nie jest czasem tak, że jak wejdziesz do ciemnego pomieszczenia (cały czas naciskając jakieś klawisze) to podświetlenie się włącza, a jak do jasnego to się wyłącza?

Motka mojej siostry też tak ma … :?

przeczytałem to “matka mojej siostry” :lol: :lol: :lol:

N70 ma czujnik światła - jak się wejdzie do ciemnego pomieszczenia to klawiatura się podświetla, jak jest się w jasnym pomieszczeniu to gaśnie.

W mojej Nokii także zauważyłem dziwne zachowanie poswietlenia, które czasami włącza/wyłącza się “jak i kiedy chce” - nigdy jednak się nad tym głębiej nie zastanawiałem więc ten fragment:

mocno mnie zaskoczył :-o

W jakich jeszcze modelach producent zastosował taki myk? Tyczy się to tylko Nokii?

6630, 6680, n70, n73, n80 chyba wszystkie symbianowce :stuck_out_tongue:

w motorolach tez jest - nawet w l6

takie “genialne” coś jest nawet w motoroli T722i która jest sprzed 4 lat…

czujnik podświetlania to to małe “oczko” w górnej części tela nawet jak sie je przysłoni to klawiatura podświetla się , przykładając tela do ucha też mu się robi “ciemność” i klawisze swiecą.

To mnie uspokoiliście i oświeciliście :o

Przed chwilą sprawdziłem to małe oczko i rzeczywiście to działa :smiley:

Wielkie THX za pomoc

Temat do zamknięcia