Podświetlenie Klawiatury

Witam
W Acer Aspire S13 S5 przy uruchomieniu systemu automatycznie jest włączone podświetlenie klawiatury.Czy można zmienić te ustawienie???

Pod systemem Linux to jedna linia dodana do konfigu.
Pod Windows masz takie coś jak “Windows Mobility Center” / “Centrum Mobilne Windows” (o ile dobrze przetłumaczyłem)
Tam jest możliwość wyłączenia podświetlania klawiatury na stałe, bądź po upływie czasu.

I było krzaka kupować?

Nie ma tam nic odpowiedzialnego za podświetlanie.

Oczywiście nie żebym miał problem taki jak kolega, w ThinkPadzie klawa oświetlana jest wtedy tą funkcje włączymy kombinacją klawiszy, sama nie ma prawa się włączać i w głowie się nie mieści aby mogła, podobnie w przypadku Della.

Fn + F9

Nie w tym problem, po uruchomieniu systemu dotykam obojętnie który klawisz i automatycznie włącza się podświetlane. Oczywiście potem skrótem klawiszowym mogę wyłączyć podświetlenie.

Jest tam odpowiednia sekcja odpowiedzialna za podświetlanie klawiatury, ale producent musi w swoim sterowniku mieć to obsługiwane wtedy się pojawia.

Widzisz, u mnie to jest hardwareowe, fn+pg up, czyli dwa rogi klawiatury, działa niezależnie od systemu.

niestety w CENTRUM MOBILNOŚĆI brak jest sekcji ustawięń podświetlania klawiatury

Ale przecież kolega powyżej pokazał ci i mi na obrazku że jest.

No wiem, u mnie tak samo, nabijam się przecież.
Pozbądź się krzaka i kup Della albo ThinkPada, nie będziesz miał problemów.

Zmień Lekarza, oszukuje cię…

Że kto?
Ja?
Niby czemu?