Podwójna galeria w Phoca Gallery

Witam. 

 

Nie wiem czy dobrze wybrałem kategorię, najwyżej ten wpis zostanie przeniesiony. Mam bardzo poważny problem z Phoca Gallery na Joomli, Joomla jest stara 1.5.26, Chodzi o to że cały czas galeria chodziła dobrze, dodawałem kategorię i było ok, znam to na pamięć, ale ostatnio tworzy mi się podwójna galeria, w zasadzie kategoria, nie wiem dlaczego, w ustawieniach nic nie zmieniałem, męczę się już z tym tydzień, to teraz pokrótce jak wprowadzam nową galerię: 

 

  1. Komponenty –> Galeria Phoca -> Kategorie.

  2. Dodaję nową kategorią za pomocą przycisku Utwórz.

  3. Wpisuję tytuł kategorii. Zwykle jest on analogiczny jak folder na FTP w katalogu images/phocagallery.

  4. Wybieram folder właściciela. Czyli folder, z którego chcemy dodać zdjęcia do galerii.

  5. Resztę pól pozostawiam puste.

  6. Zapisuję zmiany. Kategoria została utworzona.

  7. Wybieram z menu Obrazy (zakładka Obrazy).

  8. Klikam przycisk Dodaj wiele.

  9. Wyświetli się lista folderów. Wybieram z listy odpowiedni folder, z którego chcę dodać zdjęcia.

  10. Wybieram z listy rozwijanej (pod Opublikowane) kategorię, którą przed chwilą utworzyłem. Nowe kategorie są na samym dole tej listy.

  11. Klikam Zapisz.

 

Cały czas było dobrze, a teraz tworzy mi się jakby podkategoria z nr 1 podczas gdy normalnie powinno być np. 76 - i jest kiedy - utworzę kategorię, tylko że gdy wchodzę na obrazy, i tam na liście rozwijanej automatycznie też się to utworzy, a nie powinno - dopiero po dodaniu Dodaj wiele i tam po wybraniu, i teraz jest tak że jest podwójnie tak jak na obrazku.  post-132205-0-71656500-1389902269_thumb. tej pozycji z numerkiem 1 nie powinno być (obrazek).

Problem załatwiony.