Podwójne kliknięcie

Witam

Mam pewien problem. Otóż od czasu do czasu podczas użytkowania kompa gdy naciskam jeden raz lewy przycisk myszy zalicza mi to jako dwa kliknięcia. Od czasu do czasu - ale dostatecznie często aby mnie denerwował (np. podczas przeglądania serwerów w xfire - kilka razy automatycznie odpala mi grę bo uznaje jedno kliknięcie jako dwa). Mam myszkę z zestawu Logitech diNivo (laserowa) - nie używam sterowników Logitecha bo zjadają za dużo pamięci - po prostu mam te standardowe Windowsowe. Jakieś 2 tyg temu robiłem formata - było ok (przed formatem zresztą też). A dzieje się to…hmm…nie pamiętam dokładnie. Ale na samym początku tak nie było. Mam XP Home SP2 - oryginał. Myszka jest łączona przez USB - tam jest nadajnik Bluetooth. Klawiatura jest ok. Co robić ?

Nie wiedziałem do jakiego działu to dać…

Sprobuj przestawić jeszcze raz w opcjach folderów na podwójne kliknięcie i z podwójnego na pojedyncze może coś pomoże

jeśli przyczyna byłaby taka jak podana przez Ciebie, to problem występowałby każdorazowo, a nie tylko:

Spróbuj podłączyć inną myszę USB, i sprawdź czy problem będzie się powtarzał, jeśli nie, to problem nie jest programowy, tylko sprzętowy związany z samą myszą.

zmień w panelu sterowania - mysz - przyciski odstęp między 2 kliknięciami