Podwójne Logowanie w Windows Server 2003

Witam,

Od tygodnia na moim domowych komputerze występuje taki błąd, że aby się dostać do systemu trzeba 2 razy się logować. Używam Windows Server 2003 jako stacje roboczą, a błąd zaczął chyba występować po instalacji gry The Sims 2.

A próbowałeś odinstalować grę? I czy w wymaganiach gry jest napisane, że jest kompatybilna z WS2003?

Po odinstalowaniu gry problem nadal zostaje. Oczywiście nie pisze, że jest kompatybilna z WS 2k3. A jakaś znana gra ma wsparcie WS 2k3? Żaden producent gier (chyba) nie kieruje swoich gier na OS, które standardowo są przeznaczone na serwer a nie stacje roboczą. Nie ma popytu na takie produkty.

Ok, nie wnikam po co ci ten system. U mnie taki problem występował po zaintalowaniu Comodo Firewall i pomogło usunięcie tego programu. Napisz co dokładnie dzieje (podczas logowania i wylogowywania (jesli nie włączyłes tego graficznego logowania z XP) pojawiają się informacje co system robi).

Czytałem artykuł, że jest stabilniejszy a z resztą się bawiłem ISS, a na ws 2k3 są lepsze narzędzia - dlatego używam 2k3, ale przy najbliższym formacie zainstaluje coś innego. Na razie mi się nie chce. Podczas wylogowywania wszytko ok.wylogowuje i zapisuje ustawienia), przy logowaniu ładuje ustawienia, niby startuje, lecz pokazuje się znowu okienko logowania.

System z SP1?

z Sp2 nawet.