Podwójne maile w kliencie poczty Opera

Witam tak jak w temacie od kiedy korzystam z wbudowanego w przeglądarkę klienta poczty Opera, za każdym razem dostaję podwójne maile tzn dwa takie same i zaśmieca mi to skrzynkę. Co można z tym zrobić? poczta Gmail.

Sprawdź przekierowania na Gmailu, jeśli używasz kilku kont i są przekierowane na Gmail.

nie mam przekierowań o to chodzi. na gmailu masz wszystko ok czyli pojedyncze maile natomiast w operze o wyświetleniu że otrzymałem nową wiadomość po minucie dostaje identyczny z ta samą wiadomoscią

Wejdź w ustawienia konta/odbieranie i odznacz Pozostaw wiadomości na serwerze. Teraz zobacz

hmm w ustawieniach konta nie mam “pozostaw wiadomości na serwerze”

Jak to nie ma? Musi być. Wejdz w konta poczty i czatu/edytuj/w zakładce odbiór odznacz Pozostaw wiadomości na serwerze i sprawdź.

Zgadza się, też nie mam tego dla gmaila. Dla innych kont mam taką możliwość. Podwójnych wiadomości na szczęście nie otrzymuję.

O10.10(1799)

Spróbuj zrobić tak: Opera -> Poczta - > Foldery IMAP i odznacz w subskrypcji foldery - > [Gmail]/Wszystkie, Wersje robocze, Zaznaczone gwiazdką, Kosz, Spam zostaw zaznaczony. Teraz wejdź w Narzędzia - > zaznacz konto - > właściwości konta pocztowego, zakładka Wysyłanie i tam na dole wybierz “Folder IMAP wysłanych” - > [Gmail]/Wysłane. Zrestartuj dla pewności Operę i sprawdź, czy jest ok.

dalej nic Jagoda zrobiłem jak mówisz i nic dalej dwa takie same mam.

  1. W kliencie poczty, rozwiń sobie “Poczta dla twoj_mail@gmail.com

  2. Prawym przyciskiem myszy naciśnij na np. INBOX

  3. Wybierz właściwości

  4. Odznacz Gmail/Wszystkie

  5. Odznacz Gmail/Wysłane

  6. OK