Podwójne napisy

Przyjęte - oba posty skasowano

Przy instalacji klcodeck odznacz DirectVobSub powinno zadziłać :slight_smile: o ile mówimy o tych samych napisach :wink:

No to troszkę odświerzymy temacik :mrgreen:

W jaki sposób odinstalować kodek DirectVobSub (bez odinstalowywania całego pakietu: tylko ten jeden konkretny kodek, allplayer odpada - usuwałem w nim ale on cały czas jest).

Ewentualnie jak go ustawić aby automatycznie nie ładował żadnych napisów?

aju odinstalować pakiet i zainstalować ffdshow i ewentualnie divix xvid oraz AC3 filter i OGG do dźwięku i nie ma siły wszystkie aviki chodzą bez ubocznych efektów w stylu podwójnych napisów itp.

fiesta Ale czy da się konkretnie usunąć ten jeden kodek DirectVobSub bez usuwania całej reszty?

Nie wiem czy się da czy nie, za to wiem że paczki robią więcej kaszany w systemie jak pożytku (objawy między innymi masz opisane powyżej). Nigdy nie miałem żadnej paczki kodeków w systemie (poza wspomnnianym powyżej ffdshow) i jak do tej pory nie miałem żadnych problemów z odtworzeniem każdego avika :!:

Powyższy zestaw polecany jest na forum Divixa poprzez ludzi którzy siedzą w temacie. Posłuchaj a nie będziesz żałował 8)