Podwójne wiadomości z fb w aplikacji wiadomości

Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z problemem dotyczącym wiadomości z fb w aplikacji wiadomości. Kiedy napiszę do kogoś wiadomość np. witaj to po sekundzie znowu pojawia mi się wiadomość witaj tzn. widzę ją dwa razy. Każda moja wiadomość wyświetlana jest podwójnie. też ktoś tak ma? Da się coś z tym zrobić?

oto przykład

podwojne.PNG

Mam identyczny problem i nie wiem jak go rozwiązać a strasznie mnie to już irytuje, odkryłem jednak parę spraw z tym związanych.

Problem jest z aplikacjami działającymi pod metro w Win 8, testowałem na standardowej aplikacji wiadomości i na IM+, efekt jest ten sam, zaobserwowałem też to że gdy piszę do kogoś siedzącego przy komputerze na stronie FB albo tym komunikatorze od FB, problem występuje, ale gdy piszę do osoby która używa aplikacji na telefonie (w 2 przypadkach Android) problemu nie ma.

Testowałem już też z wywalaniem i instalowaniem od nowa, wywalałem też aplikacje z ustawień konta FB i aktywowałem je na nowo i też nic nie pomogło.

Jak ktoś wie coś więcej na ten temat to ratunku bo denerwuje ten efekt strasznie :confused:

Też mam ten problem, pojawił się znienacka.

Popularny błąd.

U mnie się pojawił i zniknął sam z siebie.

Czesc :wink:

Mam wlasnie to samo, ze na 8 wysyla mi sie wszystko podwojnie. Nie wiem co sie dzieje, ja takze nie umiem tego rozwiazac .

Pozdrawiam

26 czerwca wychodzi aktualizacja 8.1 Blue, może ona coś naprawi.

Tylko nie zapomnij że to wersja beta, kiedy dokładnie będzie finalna wersje chyba jeszcze nie wiadomo.

Problem już nie występuje.

A wspmniana aktualizacja w 8.1 naprawia go… usuwając po prostu aplikację Wiadomości :slight_smile: