Podwójny dźwięk w laptopie Samsung


(Polski Derp) #1

Witam. Piszę w sprawie problemu laptopa mojego znajomego. Otóż ostatnio w jego laptopie pojawił się podwójny dźwięk. Podejrzewam, że jest problemem wyrwane gniazdo. Otóż kabel od słuchawek, które były podłączone do gniazda, zaplątały się na nodze od krzesła. Krzesło zostało gwałtownie odsunięte, a wtyczka od słuchawek została wyrwana. Dzięki za odpowiedzi!

 

Pozdrawiam,

Polski Derp


(Dimatheus) #2

Hej,

A w jaki sposób jest ten podwójny dźwięk? Po podłączeniu słuchawek jest też słyszalny w głośnikach?

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Polski Derp) #3

Tak. Po podłączeniu słuchawek jest słyszalny w głośnikach jak i w słuchawkach.


(Bowjan) #4

Gniazdo słuchawkowe do wymiany!


(xyzzyx) #5

Czy to podwójnym dźwiękiem da się nazwać?. Moim zdaniem tym szarpnięciem gniazdo zostało uszkodzone, i nie odłącza głośników przy wkładaniu wtyczki słuchawek. Serwis raczej, chyba że zdobędziecie identyczne gniazdo, i dacie radę wymienić.


(Polski Derp) #6

A taka karta dźwiękowa na USB: http://allegro.pl/karta-dzwiekowa-muzyczna-usb-7-1-dla-graczy-i5009131153.html załatwi sprawę ?? ??


(Dimatheus) #7

Hej,

Tak, załatwi. Ale trzeba pamiętać o jednym - będzie wymagała zewnętrznych głośników. Nie da się bowiem wprost przekierować dźwięku do głośników, w które wyposażony jest laptop - chyba że będziesz chciał podłączyć dźwięk przez złącze liniowe. Tyle że wtedy wrócisz do punktu wyjścia. :smiley:

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Polski Derp) #8

Dziękuję bardzo pomogliście :)