Podwojny folder ,,pliki programow (x86),,

Jestem nowy na forum wiec jak zle trafilem ze wstawieniem pytania to poprawcie!

Jestem zielony w tych sprawach ale po uzyciu google w przegladrce OPERA pojawia mi sie folder na dusku ,C, o nazwie ,pliki programow (x86),. Jeden folder jest z normalna zawartoscia jednakze ten drugi posiada folder

google->ChrashReports->[PUSTO]… wszystko bylo by okej gdyby nie fakt ze dopuki nie usune tego calego folderu i nie odswierze pulpitu opera i pare innych programow (allplayer i inne) niechce dzialac. Pojawia sie blad-

C:\Pliki programow (x86)\Opera\opera.exe Podana sceizka nie istnieje… Zaczyna mnie denerwowac ze zakazdym razem musze usuwac folder odswierzac i odczekac troche zanim wszystko zacznie dzialac… z gowy dzieki za pomoc ;]

Bo masz system 64-bitowy… który ma dwa rodzaje folderów… do programów 64-bit - Program Files a do programów 32-bit Program Files (x84) i to , że coś jest w jednym a się pojawia też w drugim to może być oznaka iż program działa w systemie 64-bit, ale jakiś składnik… może dodatek… albo co innego działa w systemie 32-bit i dlatego w obu folderach są pliki jednego programu

Więc niczego nie usuwaj, pomyśl czasami… a może tak to właśnie ma być?

Wiec dlaczego jesli tego nie usune nie dziala mi opera…dwa piliki sa identyczne i sciezka do opery znajdyje sie w ,pliki programow (x86), wiec program mysli o tym drugim KTORY JEST PUSTY!.. wczesniej tak nie mialem , dopiero ostatnio tak sie zaczelo psuc…