Podział internetu na użytkowników

Witam posiadam Router marki Tp-link TL-WR740N do routera jest podłączone przeważnie 2-3 urządzenia tj komputer po “kablu” i telefony na Wi fi. Tu następuje moje zapytanie czy jest możliwość rozdzielenia na tym routerze internetu tak by kabel miał daną prędkość ściągania danych i wi fi także?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

QoS

Ktoś jeszcze ma jakąś odpowiedź?

A jakiej innej odpowiedzi oczekujesz? Z odpowiedzi “raczej nie” wyciąłbym tylko słowo “raczej” i zostawił samo “nie”.

Hmm może wytłumaczenia dlaczego w czym tkwi problem i inne rozwiązania np zmiana routera i podanie linku. Myślałem że to forum dla osób które znają coś się na informatyce i rzeczach z nią związanych. Kolega up najwidoczniej chciał sobie tylko nabić post. Idę na normalne forum. 

Google nie gryzie, ale znalazłem to dla Ciebie: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2413074.html#11503840

Jakoś nie zauważyłem żebyś o coś takiego pytał. Pytałeś tylko czy możliwe jest to na tym konkretnym urządzeniu i na to pytanie dostałeś odpowiedź. Naucz się zadawać pytania, to będziesz otrzymywał dokładniejsze odpowiedzi.

Zainteresuj się dd-wrt albo open-wrt