Podziękowania dla wszystkich ( dobre programy thx)

drodzy użytkownicy chciałem wam bardzo podziękować za pomoc od kiedy zarejestrowałem sie na dobreprogramy.pl przypomialem sobie co to znaczy nie formatować kompa co góra miesiąc :smiley: a teraz troche normalnie serio jestem wam bardzo wdzieczny że nareście odpicowałem se kompa na tyle że mi chodzi jak mażenie :stuck_out_tongue: ( poznałem w końcu co to znaczy rozwinięty windows :smiley: ) przed rejestracją nie wiedziałem co się dzieje jak wyskakiwał mi problem z usługą win host 32 ( czy jakoś tak ) jak mi to wyskakiwało to odrazu płyta wina w ręki i do dzieła lub np bałem się instalować niektórych usług systemowych w lepszych wersjach np: microsoft Net framework ( do niedawna myślał bym że mi to kompa zabije albo strasznie bałem sie nawed najlepszym programami grzebać coś w rejestrze lub co najlepsze jak naprawiło mi w kompie cclarner kilka problemów to skakałem z radości :Da w zakladnę narzędzia nawed nie wchodziłem :smiley: :stuck_out_tongue: 8) :-o :slight_smile: :mrgreen:

luzik… :wink:

Korzystając z okazji, ja również chciałem podziękować wszystkim za bardzo dobre porady zamieszczane na tym forum. Dzięki nim usunąłem z partycji ponad 2GB( !!

Siema! skoro pojawil sie taki temat, wiec i ja podziekuje wszystkim za pomoc i dobre rady, dziki nim moja wiedza na temat komputerow nieco wzrosla. Wiem ze niektore moje pytanka byly moze dla was ,glupie i banalne’’ i niektorych rozsmieszyly ale od czegos trzeba zaczac :lol: Zycze Wszystkim Wesolych Swiat!! pa :smiley: :smiley:

Witam

Jeżeli powstał taki temat…To dziękuje za wszystkie porady.

rafal83 Dokładnie się opisał także, za mnie :wink:

panowie, ale tak bez suwevenirów ? nieładnie :stuck_out_tongue:

To ja również podziękuje :slight_smile: za pomoc, chociaż nie raz były jakieś sprzeczki, dzięki za pomoc w dzialie hardware za złożenie kommpa i za inne, za tapety, pomoc w walce z wirusami i w wyborze programu rozwiązniau problemó z nimi itp. itd.

moze po piwie kazdemu userowi :smiley:

a może po 0,7 :smiley:

LOL

zarejestrowanych użytkowników: 37049 * ≈ 2,20 + koszty wysyłki = kosmos :lol:

…chyba że po takim :piwko: :stuck_out_tongue:

Ja również podziekuje:)Niektórzy userzy pomogli bardziej inni mniej , ale zawsze w jakimś stopniu :smiley: Przy okazji nauczyłem się czegoś i jest git :smiley:

a więc każdemu po piwie :piwko: razy 37049 :smiley:

Ja też dziękuje :slight_smile:

I dla każdego:

zywiec.jpg

nie

tylko 407 539 PLN (tak około :lol: )

A poza tym od razu widać, że idą święta.

Wielkie dzięki dla wszystkich. :smiley: :piwo:

No niech, będzie tam. Dla każdego… :mrgreen:

tyskie.jpg

Korzystając z okazji ja też chciałem podziękować :wink:

Chodź niepełnoletni to :piwo:

chciałbym podziękować, że w ogóle jesteście :mrgreen: za waszą pomoc i dobre rady :smiley: dla każdego po

e10aaa7e8ccd1698.jpg

Ano proszę, jaki sympatyczny temacik :smiley:

To ja może dla odmiany podziękuję za podziękowania i suweniry ( zwłaszcza suweniry :mrgreen: ) i polecam się na przyszłość.