Podziękowanie za pomoc na forum

I Trolle.

Jeszcze dodam że na niektórych forach , co jakiś czas jest zakładany temat związany z utworzeniem SB i ekipa funkcyjna cały czas jest temu przeciwna że trolle i dzieci NEO , że dużo roboty będą mieli z czyszczeniem SB, ale jak widać po SB na ‘‘dobreprogramy.pl’’ wcale aż tak to fatalne nie wygląda, a zdanie co do punktów reputacji ekipa funkcyjna ‘‘dobreprogramy.pl’’ mają podobne co ‘‘oni’’ do utworzenia SB.

no o to mi chodziło, zdążyłem to zauważyć :smiley: (nie skupiłem jakoś myśli pisząc tego posta, bo nie byłem w stanie :smiley: )

ja nie jestem za, pomysł dobry na mniejsze fora bądź o fora z ostrzejszym rygorem (np. elektroda :smiley: )

no i komu by się chciało to zatwierdzać bo jakby to było automatyczne to by się stało to, o czym wcześniej wspominaliście :wink:

za dużo ludzie dziennie mają problemów tutaj żeby takie coś robić, mi wystarcza satysfakcja a nie jakieś badziewne pkt :smiley:

Ale tu nie chodzi tylko o to czy Ty będziesz się jarał tymi punktami czy nie, tu także chodzi o założyciela tematu i który będzie miał wgląd w ‘‘Twoje konto’’ z tą ową punktacją czy tam reputacją , jak ma podchodzić do ‘‘Twoich’’ rad.

przecież każdy teraz ma wgląd w stan licznika odpowiadającego (niektórzy twierdzą, że liczba postów świadczy o poziomie :expressionless: ) jak i w treść postów napisanych przez tę osobę. Więc nie ma problemu z wyrobieniem sobie opinii.

Żadne liczniki, czy punkciki przyznawane przez innych userów nie będą do końca wiarygodne - często wręcz mogą wprowadzać w błąd, bo wypłynie masa pseudo-ekspertów.

No chyba żeby porządkowym zwiększono zakres obowiązków i oni przyznawali rangi userom, albo jakaś funkcjonalność gdzie decydowała by społeczność (większe grono a nie jednostka).

Bo niestety ale automat i ocena jednostkowa są praktycznie niewykonalne. By było uczciwie wymagają dużej kontroli ze strony porządkowych, a ze strony forumowiczów uczciwości i dyscypliny - a o to niestety bardzo trudno.

… ale zamykać tematy można - uniknie się podpinaniu :wink: Tylko pisanie do moda to takie zawracanie mu tyłka że się tak wyrażę.

Gdzieś kiedyś widziałem technologie przyznawania punktów przez moderatorów. Jak na punktowe patenty ten wydaje się być najlepszy.

ja proponuje przycisk “pomógł” po wcisnieciu pojawia sie 1pkt na liczniku , za 25pkt redakcja wysyła drukarke lub coś podobnego ;PPPPPPPPPPPP

To ja już bym wolał za każdy ‘‘Pomógł’’ złotówka na konto. :smiley:

nie no, na bank będzie zero multikont xD

jak to wprowadzą to wtedy wszyscy będą gadać o rzeczach, o których nie mają pojęcia, wprowadzać w błąd, byle by coś zrobić dla tych pkt :roll:

dużo razy się pojawiali ci wielce fachowcy wprowadzający w błąd ale teraz to by plaga była :smiley:

temat poruszany tyle razy że aż niedobrze, nie ma sensu dalej ciągnięcie tego tematu :stuck_out_tongue: (choć i tak wiem że za moim postem jeszcze z 10 się pojawi innych xD )