Pofragmentowany plik...problem

Ściągnałem torrentem pewien filmik- dodam, że legalny, ale ku memu zdziwieniu jest on pofragmentowany i teraz nie wiem jak to scalic, żeby tworzyło spójną całość, proszę o pomoc.

Z góry dzięki.

Możesz to jaśniej napisać?

Jakie rozszerzenie mają te pliki?

Jezeli jest spakowany w rar lub zip.

To wsytarczy ze otworzysz pierwsze archiwum, i przeciągniesz do wypakowywania a film sie scali :slight_smile:

Nie mają rozszerzenia, ale są w nazwie podane części …001, 002 itd.

jeden plik ma rozszerzenie SVF…dopiero teraz zauwazylem tyle ze on ma 2kb

To o roserzeniu SVF odtwórz w notatniku moze jest tam instrukcja.

A pliki muszą miec roserzenie :wink:

A może podasz co to jest (film, gra?), po tym można poznać jakie może mieć rozszerzenie. Ewentualnie zmień rozszerzenie pliku “…001” na .rar i zobacz :smiley:

svf jak wiadomo sprawdza tylko poprawnosc sciągnietych plików np w programie Quick svf jak dla mnie jest zbędny ale powinie nes raczej wszystko walnąc prawym przyciskiem myszy i do jednego pliku zgrać bodajze cos takiego sie tam wysfietli i czy przed tym 001 jest R TUTAJ ja sam znalazłem odpowiedzi sporo

Złączono Posta : 26.10.2005 (Sro) 17:12

. Podstawowy błąd, który popełnia mnóstwo osób to domyślnie włączona opcja Windowsa ukrywająca rozszerzenia plików! A więc ktoś mając plik typu rzr-wcp błędnie bierze końcówkę wcp za rozszerzenie a w rzeczywistości plik ma nazwę rzr-wcp.001! Przed lekturą należy więc sobie to wyłączyć:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=16185

Jeśli to rzeczywiście części oryginalnego pliku, a nie kolejne części archiwum, to można je połączyć to z linii komend w ten sposób:

copy plik.001 /b + plik.002 /b plikdocelowy.rozszerzenie /b

Oczywiście jeśli części plików jest więcej, analogicznie

copy plik.001 /b + plik.002 /b + plik.003 /b + plik.004 /b plikdocelowy.rozszerzenie /b

Nazwa pliku docelowego z rozszezrzeniem będzie w pliku svf.

W tym scenariuszu nie będzie sprawdzona suma kontrolna, ale jeśli plik został pobrany z sieci torrent, suma jest sprawdzana przy pobieraniu, więc powtórne sprawdzanie jej nie jest konieczne.