Pogadajmy :)

Sądzę, że nie ma co wyłączać naliczania postów. Nie wiadomo, czy to coś zmieni, ale na każdych sznujących się nazwet forach jest taki dział, na któym można porozmawiać o sprawach odbiegających od tematyki forum. A że głupota nie ginie w społeczeństwie nic na to nie poradzimy.

Po prostu nie ma co przesadzać, z założeniami tego działu i nie wykraczać poza granice przyzwoitości.

I cytaty z innego topicu ciekawie opisujące całą tą dyskusję choć dotyczące innej sytuacji:

Czyli myślę Pysiu, że swoim pomysłem osiągasz cel niezamierzony i odrotny od oczekiwanego! Temat poważny zaczyna być śmieszny, czyli jak z miejsca, które zostało powołane do odprężenia się, zrobić plac musztry.

A co do Lazikara to nasuwa mi się taka konstatacja; Że jeżeli chcesz być szanowany to zastanów się co czasami co wypisujesz i jak Cię inni postrzegają bo to sie potem przekłada na te “uwagi”, które dostajesz na PW.

Ja nie dbam generalnie o poszanowanie mojej osoby, wręcz bardzo często używam wobec siebie autoironii i nie płaczę, że od kogoś oberwałem .

Może robiłem to na początku, ale teraz wiem, że mi się należy i nie robię z tego problemu.

Tak by było ciekawiej, ale czy jest to możliwe do wprowadzenia ?

Mam pewne wątpliwości.

Czy byłoby lepiej - na pewno :slight_smile:

I może (daj Boże) ostatni mój post w tej sprawie, ale jakże zlośliwy.

Parafrazujac bardzo ulubione powiedzenie niejednych, a powtarzane jak mantra, powiem, że jeśli komuś nie podoba się ten dział to przecież w ogóle nie musi tu wchodzić.

To jest przecież tylko jeden dział na tyle innych, więc obszar działania jest tak duży iż nie widzę powodu żeby tu wchodzić i marudzić.

A próba zawłaszczenia jedynej oazy wesołości przez szczep mruków jest inwazją, która powinna faktycznie zostać uwieczniona w przyklejonym topicu jako objaw wciskania gorczycy i piołunu do keksa! !!

Witam.

i ja, Waterproof również, co podkreśliłem w pierwszym moim poście,

jednakże moim zdaniem topic ten powinien posłużyć innemu celowi,

powinien zmusić do myślenia “założycieli” przyszłych topiców, uświadomic im,

że spuścizna, która tu po nich zostanie “na wieki” winna być wartościowa.

Zgadza się, ten dział ma służyć również gadaniu o pośladkach Maryni,

jednakże dobór tematów należy zaostrzyć, bo to, że Na luzie nie znaczy,

że do bani. Wszystkie Wasze polemiki to bardzo interesująca lektura,

jestem zwolennikiem dyskusji jako takiej, ale na poziomie ,

co zresztą wielu z Was pielęgnuje.

I taki moim zdaniem powinien być morał tej dyskusji.

Dział Na luzie to nie śmietnik, tylko pole słownej bitwy inteligentnych ludzi,

dla których polemika sama w sobie jest celem.

I tyle, dział powinien zostać (i jak mniemam zostanie).

racja. Gorzej tylko, gdy ktoś lubi, wchodzi i mu ręce opadają.

I znów ten sam błąd. Czy naprawdę uważasz aż tak wielu z nas za gburów?

Kerimusie , żart to cudowna sprawa, ale musi być na poziomie, musi być trafiony.

Przyganiał kocioł?

Przerażające, ale coś w tym chyba jest…

Moim zdaniem lepiej zostawic tak jak jest :lol:

A moje pH jest równe 7 :slight_smile:

dzięki właśnie takim błyskotliwym odpowiedziom chcą nam założyć celibat na Na Luzie… :twisted:

Kto chce ??

Jakoś czytając powyższy wątek nie zauważyłem żeby ktokolwiek z administratorów mówił o zlikwidowaniu tego działu :?

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, tylko jest jedno ale! !!

Tu nie ma samych Wojwódzkich i Manów, więc trzeba się pogodzić, że rączki same opadną od czasu do czasu. Rozpiętość wiekowa to 10 do “nieskończoności” lat więc trafiać się będą różne “bratki”

i dalej…

Więc nie kombinuj i jak cytować to do końca bo jakoś nijak to się ma do garnka i innych prekusyjno-kuchennych instrumentów !

Witam,

pomijam fakt, że i Ty lubisz czasem nagiąc nieco cytat pod Swoje potrzeby (nawet w tym topicu),

jednak w tym fragmencie chodziło mi tylko o następujący wycinek:

nic tu nie kombinowałem , tylko zwróciłem Ci delikatna uwagę,

że i Ty czasem mógłbyś się zastosować do tych jakże mądrych słów,

które z taką łatwością wypowiadasz…

A kto tu płacze. Zresztą co tu duzo będe mówił. Ty kolego wiesz dobrze o czym mówie. I przestań manipulować bo to sie robi nało zabawne. :smiley:

Ja tez niczego takiego nie widzialem.Sa osoby ktore potrafia namiszac :stuck_out_tongue:

no pewnie nikt nie chce… tylko “ktoś” chce z Na Luzie zrobić Na Luzie Komputery co jednoznacznie wiąże się ze śmiercią działu, który jest niewielką oskocznią od czysto technicznych rozważań !!

widzę, że coraz bardziej o kulinariach myślicie :smiley: głodni czy co :roll:

Taaaaaaaa, garnkiem po głowie, ale…co mi tam, po takim uderzeniu to mam najwyżej wirtualnego guza.

Przecież o to walczycie!

A jak by było przyjemniej trochę pożartować niż się zżymać.

O co o manipulacje. :lol:

A jak myślisz z tobą się da żartować. :? Cały czas szukasz zaczepki więc co to za żarty. :x Oczywiście jeżeli chcesz to jestem za. :lol: Czas skączyć wojnę domową o dział na Luzie. :!:

A ja myślałem, że to jest tylko niewinna szermierka na słowa! :o

Która z czasem przerodziła się w niesmaczną wymianę zdań. Oczywiście czas się przeprosić co własnie czynię i zabrać się za zgodne życie rodzinne. :lol:

Witam ponownie,

co najwyżej kotłem. :wink:

więc się nie zżymaj i spróbuj jeszcze raz przemysleć, o co tak naprawdę tu chodzi.

Pomysł pysia padł, i chyba dobrze, jednak któryś post z rzędu powtórzę:

topic ten powinien zwrócic użytkownikom uwagę, że dział Na luzie to nie wysypisko,

tylko rzeczywiście odskocznia od innych tematów.

Jednak odskakiwać też trzeba z głową.

Tu Ci musze przyznać rację, po prostu trzeba przyjąć pewną granicę tolerancji,

aczkolwiek to właśnie tym “bratkom” trzeba dawać przykład,

jak powinny wyglądać pewne formy wypowiedzi czy dobrego humoru i zachowania.

I na to ten topic ma uczulać.

…i vice versa!

Czuję się zalergizowany! :wink: