Pogoda

Cze mam pytanie do was jakiej telewizji najbardziej ufacie w sprawie pogody?? bo ja ufam TVN ale cos ich ta pogoda sie nie sprawdza :evil: i zaczynam tracić do nich zaufanie :?

Osobiście, najbardziej ufam TVN’owi :slight_smile:

ja postawiłem na Polsat :wink:

TVN i TVN Meteo to jest to samo :wink:

TVP 1,2 i 3 chyba również mają tych samych synoptyków więc prognozy też podają te same :roll:

IMO TVN :slight_smile:

Ja tam żadnej nie ufam, bo każdy mówi co innego, a poźniej i tak jest inaczej :smiley:

Normalnie to nie ufam żadnej pogodzie…

ale najbardziej ufam jednamu z nich:

kret3hb.png

Wie ktoś który z nich to Jarosław? (ten od pogody)

ten co stoi po środku 8) wydaje mi się że to ten z lewej :slight_smile:

A zrobi to tobie jakąś różnicę ?? :hahaha: :rotfl:

TVN Meteo jest w całości poświęcony pogodzie, itd. więc im ufam najbardziej :wink:

Pogode oglądam w regionalniej trójce - w moim przypadku TVP3: LUBLIN, bo tam mam na mapce widać moją miejscowość

:smiley:

Na Polsacie jest najmniej miejscowości ,a na TVP 2 i TVP 3 i TVN jest moje miasto Zamość ,więc najbardziej im ufam . :wink:

Zdecydowanie prognoza pogody po głównym wydaniu Faktów do mnie najbardziej przemawia.

Ja tam najbardziej to swojej kobicie jak ją w stawach łupie to za 2 dni bedzie zmiana pogody , dla innych regionów to sprawdzam mapy satelitarne i mniej wiecej wiem co przywieje.

Telewizja kłamie a pogodzie w telewizji nie wierze za bardzo więc porównuje kilka prognoz z różnych stacji plus to co zobaczne w necie i wyciągam średnią ale najlepszą prognoze to uzyskasz tylko na najbliższe kilka godzin ustalając ją sam poprzez obserwację nieba i ź wierząt

Ja najbardziej ufam Góralom (to jest człowiek mieszkający w górach nie rower). :lol:

Pozdrawiam. :wink:

A ja wlasnie nie, jak skakal A.Małysz w Polsce i na Słowacji to prognozy górali sie nie sprawdzaly. Jezeli w ogole ogladam pogode to na TVP.

Najczęściej oglądam prognozę na TVN; ich prognozy wydają mi się najbardziej wiarygodne.

To jeśli chodzi o stacje :wink:

Jest też kilka specjalistycznych serwisów pogodowych, ale jakoś, z przyzwyczajenia, najczęściej oglądam prognozę w TV :slight_smile:

Nie ufam nikomu.

Pogodę oglądam na TVN Meteo.

Pogoda jest zawsze… czasem lepsza, a czasem nieco gorsza …ale zawsze “najwierniejsza” za oknem. :roll:

W TV oglądam… :hahaha: oglądam - a to dobre :smiley:

…raz na tydzień, no może dwa “oglądam” na TVP3 bo mnie małopolska oczywiście interesuje.

A na innych?

…cóż …czasem na TVNie, czy na Polsacie im się tak nieco te regiony mieszają, że się zastanawiam od kiedy to ja NA ŚŁĄSKU mieszkam …albo i jeszcze gdzie indziej :smiley:

Według mnie to ‘‘najlepsza’’ jest ekipa Polstau :slight_smile: Ale ja i tak żadko oglądam pogode 8)