"Pogotowie Komputerowe" Czy to dobry pomysł?

Witam.

Czy Pogotowie Komputerowe jest dobrym pomysłem do dorobienia sobie do kieszonkowych, chciał bym rozpocząć właśnie takie coś. Niestety nie wiem czy to jest dobry pomysł, bo mógł bym takie coś robić tylko od godziny 16 czyli po szkole. Takie pogotowie specjalizowało by się, w naprawie komputerów, aktualizacji bios, instalacji systemów( oczywiście jeśli klient zapłaci za oryginalnego windowsa) itp itd.

Moje miasteczko liczy sobie 32tys ludzi, a informatyk to jak na lekarstwo…

Więc pytanie jest taki: Co muszę zrobić aby mieć klientów ? i czy stworzenie strony internetowej o takim czymś się opłaca ?

Pozdrawiam

Reklama reklam i jeszcze raz reklama. Na początek na przystankach , po znajomych a potem w lokalnej gazecie . Strona internetowa jak najbardziej.

Dopiero czas pokaże co z tego wyjdzie . Nie ma innej rady. Ale jak w miasteczku nie ma konkurencji to powinno być ok.

Oczywiście jesteś pełnoletni i oficjalnie zarejestrujesz działalność gospodarczą ??

Pytanie retoryczne…

W przeciwnym wypadku to typowa “partyzantka” po znajomych… :roll:

Jeszcze tylko taka mała “dygresja” w postaci poniższego cytatu:

Zródło: http://www.twoja-firma.pl/

fajny pomysł ja tez przymierzam sie od roku do zrobienia czegoś takiego

lecz nie nigdy nie mogę znaleźć czasu na robienie jakiś stronki a od tego bym chciał zacząć bo to raczej podstawa i zbierzm na jakiś płatny hosting bo trochę głupio mieć stronkę z jakimś dopiskiem i jeszcze reklamami co się zdaża często

Mysle ze bardzo dobry ^^ :mrgreen:

zakladajac, ze chcesz dzialac tylko w tym malym miescie to nie, lepsze bylyby jakies ulotki, reklamy na przystankach itp.