Pogrubione tytuły filmów na Youtube w Firefox

Witam,
Szlag mnie trafia, co wyczyszczę cookies i zaakceptuje, to są pogrubione tytuły filmów, a wczoraj tak nie było. Sprawdzałem w innych przeglądarkach i jest normalnie. macie jakieś rady, oprócz ponownej instalacji firefoxa?

np. Stylus i wymuś „normal” lub cienkie.

@-moz-document domain("youtube.com") {
h1.ytd-watch-metadata {
    font-weight: normal !important;
}
}

Miniaturki mają #video-title i obsługują grubość poniżej 400, więc mogą być bardzo cienkie:

@-moz-document domain("youtube.com") {
#video-title {
    font-weight: 100 !important;
}
}


w uBlock Origin lub AdGuard do „moich filtrów” można wkleić:

youtube.com#$#h1.ytd-watch-metadata {  font-weight: normal !important; }
youtube.com#$##video-title { font-weight: 100 !important; }


Jak wciąż za grube to musisz zmienić font nagłówków na obsługujący cieńsze grubości jak Fizyda nie wpadnie do wątku z jakimś wynalazkiem z CSS3 lub CSS4 (coś może ktoś wymyślił).

Jak masz inne ID/klasy to zrób sobie kurs z używania „zbadaj element”:

https://firefox-source-docs.mozilla.org/devtools-user/page_inspector/how_to/open_the_inspector/index.html

Mam Adguard, i nie wiem czemu pojawiają się takie pogrubione tytuły. Jaka przyczyna jest, a bawić się w style, to nie wchodzi w grę. Teraz sprawdzałem na YT i jest normalnie bez pogrubień.

Google lubi robić testy A/B na użytkownikach.

Być może powrót starego layoutu oznacza koniec danego testu lub zakończonego negatywnymi emocjami (np. z źle blokowanego Google Analytics).

Domyślnie widzę, że są pogrubione tytuły.
uBlock Orygin z włączonym filtrowaniem kosmetycznym powoduje normalną czcionkę. (o ile wyczyszczone są pliki cookies dla YT)

Musisz mieć niestandardową konfigurację np. Fanboy anti-thrid-party fonts?

//filterlists.com/lists/fanboys-anti-thirdparty-fonts (nie używam, za dużo psuje blokowanie tego jako szpiegowanie).

Zrób sobie backup do pliku i wróć na chwilę do stock confingu.

Masz rację, mam trochę niestandardowych filtrów, ale wyżej wymienionego nie.
W każdym razie na domyślnym configu są pogrubione czcionki.

Podłączę się pod temat.
Sprawdzałem u siebie i komenda "
youtube.com#$##video-title { font-weight: 100 !important; }"
działa fajnie w uBlock Origin a jak zrobić, żeby czcionka była mniejsza, bo przy moim skalowaniu nie mieszczą się całe podpisy.
Jak zmieniam w komendzie font-weight na font-size to komenda się podświetla, więc chyba jest błędna.

  • Dopisz w środku np. font-size: 12px ! important;
    • selektor namierz po przez "zbadaj element”,
  • podmień/dopisz z oddzieleniem ich przecinkiem i sprawdź czy się zmieści.

Potencjalny selektor to np. #meta *

Jak nagle będzie za mała to raczej trzeba by zmienić wymiary elementów (kiedyś próbowałem odblokować widoczność tekstu „transmisja odbyła się w dniu” i pomagało tylko zmniejszenie zdjęć).



Twój pomysł może świecić na czerwono, bo liczba „12” czy „100” nie jest rozmiarem czcionki. Przeglądarka nie wie jaką masz jednostkę na myśli np. żart o ziemniakach i marchewkach (ktoś nie precyzuje, że kupuje PC w zł, bo nie zarabia w np. euro).



youtube.com#$##meta * { font-size: 12px ! important }

OK Dzięki, ale zmniejszenie czcionki nie spowodowało, że pojawia się cały tekst.
Wychodzi na to, że mniejsza czcionka nie rozwiązuje sprawy, jedynie pomniejszenie całej strony powoduje, że wskakują całe podpisy pod miniaturami.