Pojawiająca się ikonka Youcam

Witam, mam następujący problem: wczoraj na laptopie z Vista Premium zaktualizowałem program Youcam. Na pulpicie pojawiła się ikonka skrótu, którą skasowałem. Ale po każdym wykasowaniu i restarcie pojawią się znowu. I moje pytanie brzmi: jak pozbyć się tej “nieśmiertelnej” ikonki z pulpitu?

viewtopic.php?f=22&t=266460&p=1773785&hilit=youcam#p1773785 tutaj ten sam problem nie został rozwiązany…

Na jednym z forum proponują coś takiego:

Start -> uruchom -> regedit -> HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\explorer\Desktop\NameSpace\ i tam znajdz klucz do tej ikonki i usun ten klucz…

To nie pomogło, nie ma tam takiego klucza (a przynajmniej ja go nie znalazłem), ale na zagranicznym forum znalazłem rozwiązanie: Regedit -> hkey_current_user -> software -> cyberlink -> youcam -> 1.0 -> issystemdefault -> value = 0

Dobry program, CyberLink, ale opłata za program (znalazłem analogicznego programu o nazwie SplitCam i ten program jest bezpłatny.

Postscriptum Radzę wszystkim, aby pobrać ten program tutaj http://splitcamera.com