Pojawiająca się strona zodiac-game.info po każdym włączeniu komputera

Hej.Piszę tutaj, ponieważ inne solucje na innych forach nic nie pomogły. Tak jak jest w temacie, od pewnego czasu ( 3/4 dni ) samoczynnie pojawia się rosyjska zodiac-game.info . Próbowałem zrobić skan adwcleanerem - nic nie wykrył, spyhunter to samo ( aczkolwiek miałem przez niego problemy więc go usunąłem ), ccleaner też nie zdziałał. W panelu sterowania, w zakładce odinstalowania programu również go nie ma. W tematach innych osób załączali oni jakąś diagnozę za pomocą programu FRST, a w odpowiedziach często było coś o zmianach w tych folderach ( wybaczcie, jestem zielony w sprawie tej kwestii ). Także prosiłbym o pomoc, bo samemu sobie z tym nie poradzę :/ 

Addition.txt

Shortcut.txt

FRST.txt

zobacz co masz w msconfig.exe - wył wszystko oprócz antywirusa i sprawdz

Zrobiłem dokładnie co napisałeś, ale problem został. Co warto dodać, to w “opisie” tej strony jest ogólnie o AC:Syndicate. Czy w takim razie usunięcie tego mogło by rozwiązać problem?

f.txt

Okej wielkie dzięki, wygląda na to że pomogło! I chciałbym się jeszcze dowiedzieć, czy te wszystkie pliki z rezultatu skanowania + ten który podesłałeś mogę usunąć?

Pobierz >>>DelFix<<< http://www.bleepingcomputer.com/download/delfix/dl/281/
Zaznacz opcje:
Remove disinfection tools
Kliknij przycisk Run.

Usunie wszystko.