Pojawiające się błedy podczas użytkowania aplikacji

Witam.

Mam problem z normalnym użytkowaniem aplikacji w Windowsie 7.

Przy użytkowaniu m.in. programu lub gry w trakcie lub na samym początku włączenia pojawia się okno błędu aplikacji. Jeżeli nie ma okna błędu to pojawia się BSOD (są to błędy m.in. memory_management ; irql_not_less_or_equal). Błędy różnie mi się pokazuje - raz na tydzień lub nawet i codziennie (4 razy dziennie). Kiedyś pojawił mi się BSOD od razu, gdy włączył się system.

Jest to dość wkurzające, mimo iż ten komputer jest prawie nowy (ok. 2 miesięcy) to można powiedzieć od samego początku pojawia mi się to.

Komputer był zanoszony dwa razy do gwarancji, ale jedyne co było zmienione to przeinstalowany system, a problem był ten sam.

Nie wiem co się zespuło - oprogramowanie czy sprzęt.

Proszę o pomoc ![-o<

Prawdopodobnie sprzęt. Puść na jedną noc Memtesta, an drugą noc jakiś program do tortur procesora. Obstawiam że RAM jest uszkodzony.

Zobaczę, zobaczę, ale też mam taką hipotezę, że RAM jest uszkodzony (nowy komputer, ale wszystko się może zdarzyć)


Kilka minut po napisaniu posta wyskoczył mi BSOD. Tylko na chwilę gdzieś poszedłem, a tu nagle był restart komputera.

Może ten raport (zawsze gdy jest jakiś błąd, a nawet i BSOD, pojawia się raport) coś wywnioskuje:

http://wklej.org/id/454597/

Pozdrawiam :slight_smile:

C:\Users\WOLF\AppData\Local\Temp\WER-29577-0.sysdata.xml

Ciekawy plik XML, może da się z niego coś odczytać? bo zdaje się tam są jakieś informacje.