Pojawiające się błedy podczas użytkowania aplikacji

(Porucznik Borubar) #1

Witam.

Mam problem z normalnym użytkowaniem aplikacji w Windowsie 7.

Przy użytkowaniu m.in. programu lub gry w trakcie lub na samym początku włączenia pojawia się okno błędu aplikacji. Jeżeli nie ma okna błędu to pojawia się BSOD (są to błędy m.in. memory_management ; irql_not_less_or_equal). Błędy różnie mi się pokazuje - raz na tydzień lub nawet i codziennie (4 razy dziennie). Kiedyś pojawił mi się BSOD od razu, gdy włączył się system.

Jest to dość wkurzające, mimo iż ten komputer jest prawie nowy (ok. 2 miesięcy) to można powiedzieć od samego początku pojawia mi się to.

Komputer był zanoszony dwa razy do gwarancji, ale jedyne co było zmienione to przeinstalowany system, a problem był ten sam.

Nie wiem co się zespuło - oprogramowanie czy sprzęt.

Proszę o pomoc [-o<

(ra-v) #2

Prawdopodobnie sprzęt. Puść na jedną noc Memtesta, an drugą noc jakiś program do tortur procesora. Obstawiam że RAM jest uszkodzony.

(Porucznik Borubar) #3

Zobaczę, zobaczę, ale też mam taką hipotezę, że RAM jest uszkodzony (nowy komputer, ale wszystko się może zdarzyć)

Kilka minut po napisaniu posta wyskoczył mi BSOD. Tylko na chwilę gdzieś poszedłem, a tu nagle był restart komputera.

Może ten raport (zawsze gdy jest jakiś błąd, a nawet i BSOD, pojawia się raport) coś wywnioskuje:

http://wklej.org/id/454597/

Pozdrawiam :slight_smile:

(ra-v) #4
C:\Users\WOLF\AppData\Local\Temp\WER-29577-0.sysdata.xml

Ciekawy plik XML, może da się z niego coś odczytać? bo zdaje się tam są jakieś informacje.