Pojawiające się na ułamek sekundy okno wiersza poleceń

Korzystam z Windowsa 7 Home Premium SP1 (x64). Od jakiegoś czasu, co pewien czas, siedząc przy komputerze zauważam migające mi na ułamek sekundy okno wiersza poleceń, które natychmiast znika. Oczywiście niemożliwym jest, żeby w ten sposób w jakikolwiek sposób sprawdzić, jaka aplikacja wywołuje takie zachowanie. Czy jest jakiś sposób, w jaki mógłbym sprawdzić, jaki to soft uruchamia to okno? Nie wiem, może coś, co zapisuje logi dot. uruchamianych na komputerze aplikacji? Nawet tych, które już zostały zamknięte.

Użyj Harmonogramu zadań (taskschd.msc), aby sprawdzić, czy nie masz zaplanowanych żadnych zadań, które mogłyby uruchamiać okno wiersza poleceń. Możesz przejrzeć listę zadań i ich właściwości, aby sprawdzić, co robią i kiedy się uruchamiają. Możesz też wyłączyć lub usunąć zadania, które wydają Ci się podejrzane.

Możesz też zobaczyć co idzie do logów, czyli „Dziennika zdarzeń”. Możesz go otworzyć za pomocą Podglądu zdarzeń lub wpisując eventvwr.msc w menu Start. Następnie wybierz Dzienniki aplikacji i usług > Microsoft > Windows > TaskScheduler
(nie wiem czy tak samo jest w Win 7)

Aby włączyć lub wyłączyć logowanie dla wszystkich zadań. Otwórz Harmonogram zadań i kliknij prawym przyciskiem myszy na folder Biblioteka Harmonogramu zadań . Wybierz opcję Włącz rejestrowanie wszystkich działań, aby włączyć logowanie lub opcję Wyłącz całą historię zadań, aby je wyłączyć

Jak zadziała to podziekowania dla Bing Czat :wink: