Pojawiające sie reklamy na jednej z podstron

witam :roll: żadnych reklam nie umieszczałem jednak po wyczyszczeniu ciastek i kilkukrotnym odświeżeniu tej tylko podstrony na chwile pojawiaja sie reklamy co to może być, czy ktoś z was zetknął sie z takim dziwnym przypadkiem ??

( http:///www.poznajhiszpanie.pl/galeria.html )

Chodzi o reklame sieci Play?

To od stat24, właśnie usuwam te staty u siebie :).

tak chodzi o siec play, niestety nie mogę zrobić screna ponieważ jak szybko się pojawia tak szybko znika ale udało mi się zrobić fotkę.

d9d7d4086c3e8ef6m.jpg

Zastanawiajace jest to ze reklama jest jak dobrze zauważyłem na jednej z podstron, czy to na pewno od stat24, jesli tak czy maja do tego prawo aby umieszczać komuś reklamy :evil: i jak im to udowodnić ??

stat24 wprowadza reklamy (niedawno je wprowadzili), daje też zarobić na tych reklamach…jednak ja wole statystyki bez reklam niż ewentualne zyski z tych reklam :wink: Wykasuj te statystyki lub kup komercyjne.

punkt 11 regulaminu:

Podczas realizacji usługi, stat24 uprawniony jest do prowadzenia kampanii reklamowych na rzecz swoich zleceniodawców. Kampanie reklamowe prowadzone będą z wykorzystaniem dostępnych technik emisji kreacji reklamowych, z częstotliwością nie większą niż dwa (2) razy na dobę dla jednego (1) odwiedzającego obsługiwaną witrynę. stat24 gwarantuje i ponosi pełną odpowiedzialność przewidzianą przepisami prawa za zgodność z prawem treści emitowanych reklam.

tego nie było wcześniej ;/

edit:

Tak mnie ta sytuacja zaciekawiła i zadzwoniłem do statystyk , faktycznie usługa pojawiła się nie dawno i statystyki będą dzielić zyski z reklam z właścicielami witryn internetowych , bardzo mila pani poinformowała mnie dokładnie tak samo o czym napisał puma sprawa zamkniętą jak dla mnie :wink: