Pojawianie się dźwięków programów w tle rozmowy


(Libero55) #1

Witam Wszystkich serdecznie.

Od pewnego czasu (jakieś 4-5 miesięcy) mam problem z dźwiękiem dotyczy on tego ,że gdy rozmawiam na TS słychać moje wszelkie dźwięki z komputera ( Radio, winamp, gg, gry itp.)

Pozatym gdy chce coś nagrać Frapsem (głównie nagrywam Let’s Playe) To jest mi potrzebny mikrofon do tego… znaczy komentarz głosowy do gry. Gdy odpalam nagrywanie mam wrażenie jakby dźwiek zbierany przez mikrofon nakładał się na dźwięk puszczany przez grę przez co wychodzi ciągły szum zagłusząjący rodowitą ścieżkę gry.

Karta dźwiękowa którą mi pokazuje program Everest to HD Audio rear Output a mikrofon mi pokazuje w ustawieniach HD Audio rear Input.

Sterowniki o ile to są do tego bo sie nie znam na tym zbytnio to VIA HD Audio Deck v. 6.10

Tutaj na dole pokazuje wam linki do pokazu tego dziwnego dźwięku podczas rozmowy na ts. Dzieje sie tak jak nacisne hotkey w celu powiedzenia czegoś. Podobnie jest we frapsie.

http://w48.wrzuta.pl/audio/95YjyIHX5LX/dzwiek_z_ts

Naturalnie odpada możliwość że to mikrofon stojący obok głośnika niema takiej mozliwości wszystko sie dzieje na słuchawkach

A tutaj screen z ustawień dźwiękowych oraz wyglądu panelu sterowników.

http://imageshack.us/f/513/screen2vuq.jpg/

W razie jakichkolwiek potrzeb nowych screenow czy czegoś podobnego piszcie

Wszelka pomoc będzie doceniona :wink:


(Agatonster) #2

Senseji ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(Libero55) #3

Zmienione według polecenia, ale prosze o jakąkolwiek pomoc bo to ważne