Pojawił się amvo, jak go usunąć

Witam. Mam problem z takimi plikami jak amvo.exe amvo0.exe itp oraz 2.bat oraz jakies inne błedy. Avast krzyczy że są jakieś trojany itp. Nie moge dać loga z ComboFixa bo co go włącze coś tam poprzeskakuje w tym niebieskim okienku i wypisuje że nie można odnaleźć odpowiedniej ścieżki dostępu :frowning:

Oto log z Hijack This

http://wklejto.pl/2531

Prosze o pomoc :slight_smile:

Log czysty

Pokaż log z Combofix

Sprawdziłem ComboFixem ale zapomniałem podłączyć pendrive, usunąłem plik txt i załączyłem 2 raz. I teraz nie chce sie nic wygenerować :frowning: A mianowicie w tym niebieskim okienku najpierw sprawdza do “Completed Stage_43” i niżej wypisuje “System nie może odnaleźć odpowiedniej ścieżki” i staje :frowning: Ściągnąłem jeszcze raz combo stare usunąłem ale i tak to samo. Programy zamykam, Avasta wyłączam:( Co mam zrobić??

Na stronie pod tym linkiem masz opis jak pobrać ,uruchomić i jak zapobiegać komunikatom jakie w Combofixe występują

No z tego co udało mi sie wypatrzeć na tej stronie to wszystko jest ok. A nie znalazłem info co jest nie tak jak sie wyświetli taki komunikat jak wyżej napisałem. Sieć odłączona, avast wyłączony, inne programy też, jestem administratorem itp A więc??

A więc daj log z DSS