Pójdą DDR TwinMos + Kingston razem w dualu?

Mam sprzęt jak w podpisie. TwinMosy które mam śmigają na 2.5-3-3-8, ale że są różne to nie chcą śmigać w dualu. Czy DDR Kingston CL 2.5 będzie śmigał z moim TwinMosem 512 w dualu? Wszystkie sklepy podają tylko CL tego Kingstona więc nie wiem jak z resztą właściwości :wink:

pisz na mail do sprzedającego lub zadzwoń, różnie to bywa czasem działa (łączenie różnych kości a czasem sypią one bsodami) upewnij się co do timingów (oraz zajrzyj do instrukcji, sekcja rozbudowa pamięci operacyjnej).

Tylko mnie zastanawia jeszcze taka kwestia. Jeśli kupię tą 512 to możliwe że i tak nie zadziała mi dual w układzie 2x512 + 256, więc będę musiał wpiąć dwie 512 w duala bez 256. A to jest kiepski biznes bo dam jakieś 70zł a dostanę tylko 256MB więcej niż teraz, no + dual jeszcze. Mówię, że możliwe że nie zadziała bo jak swoje obecne pamięci wpakuję w dualowy układ to monitor nie wstaje. Więc może lepiej kupić http://allegro.pl/item300330133_markowy … oclaw.html o identycznych parametrach jak moje i mieć sprawny układ dualowy, też 1GB ale za 30zł? Tylko co to za firma SEITEC jest? Dobre to?