Pójdzie Gothic 3 na moim PC?

witam mam pytanko:

czy na moim PC pójdzie Gothic 3 ?

a mam:

intel P4 1,7 Ghz

1024+256 MB DDR

Geforce FX5500 256 MB

Win XP Pro.

???

uruchomić się uruchomi, bo ludzie grali nawet na FX5200.

jednak płynność gry będzie pozostawiać wiele do życzenia.

proponuje po prostu ściągnąć demo i przetestować.

Na takim sprzęcie nie będziesz miał przyjemności z gry. Zobaczysz tylko pokaz slajdów. Wiem, bo grałem na dużo mocniejszym sprzęcie i dopiero po sporych zabawach z plikiem g3.ini (czy jakoś tak) dało się jakotako pograć, ale to było tylko jakotako.

Dokąd ?

Proszę zmienić tytuł na konkretny

http://www.srtest.com/referrer/srtest <- przetestuj … rozijasz liste , wybierasz gre , wciskasz “Can you RUN it” testuej gre i masz wyniki … PROSTE

Swietna stronka z tym testowaniem kompa pod wzgledem poszczegolnych gier, naprawde sie zadziwilem gdzy zobaczylem wyniki mojego sprzetu przy paru pozycjach, myslalem ze bedzie brakowac do minimalnych wymagan, a tu prosze, nawet w wiekszosci przypadkow mam spory zapas :mrgreen:

Ja mam dual core 512ramu gf7300 ijuz drugi raz gram w gothic3 jedyne problemy to mialem przy urzywaniu run teleportacyjnych trche to trwalo

Trochę słaby proc ;/ ale reszta nawet ok :wink:

gra będzie działać coś na MEDIUM, przez tego procka. z resztą sprzętu jest dobrze jak napisał Szymon Stępniewski

Nie chciałbym powtarzać tematu ,bo chcę kupić Gothic 3 ale zastanawiam się czy na moim sprzęcie będzie można w niego pograć?

1-Athlon XP 2200

2-Geforce 7600GS 400/1000MH

3-1GB DDR 400

Pozdro!

Mój kolega ma althona 3 ghz, 1 gb ddr2 i dobrą kartę graficzną i gra mu się przyciana wyraźnie. Na Twoim pc ruszy ale będzie się przycinało.

Możesz wyłaczyć przyspieszenie dźwiękowe - może pomoże.

Gra będzie chodzić okropnie :?

Jak jesteś fanem Gothica i masz stalowe nerwy to instaluj.

dodaj mu turbo :stuck_out_tongue:

Grałem na swoim PC w gothic-a 3 i gra nie chodziła na pełnych wymaganiach. Mam sprzęt jak widać poniżej. Odradzam Ci zakupu i instalacji gry. Lepiej zainwestuj w kompa i dopiero zacznij grac.

Pozdrawiam :slight_smile:

czyli jakbym dokupil P4 2,6 GHZ to gra by mi smigala :smiley: ???

Wątpie. Pentiaki to totalny ■■■■. Lepiej zmienić całego kompa(grafe na 1 miejscu)

jakoś długo korzystam z P4 i nie narzekam …

Intel to porządna firma, (m.i produkuje stabilne procesory) i tego się trzymam :slight_smile:

Pacior kilka postów wyżej masz stronke … czytaj uważnie i przekonasz sie …

A czy koniecznie trzeba grać na maxymalnych ustawieniach??

Myślę,że nie.

Nie koniecznie trzeba grać na max detalach, ale wtedy gra jest przyjemniejsza i daję większą zabawę. Lepiej zainwestować w kompa i nie wkurzać się tym, że często przycina.

Pozdrawiam :slight_smile: