Pojdzie mi Vista?

Intel Pentium 4 2,6GHz

Ati Radeon 9250 128Mb

1024Mb DDR

80Gb HDD

??

jazyna123 pójdzie, ale użyj :google:

ściągnij sobie program Windows Vista Upgrade Advisor 1.0 PL. wszystkiego się dowiesz.

ale karta graficzna nie obluguje pixel shadera 2.0 i czy nie bedzie problemow z uzytkowaniem visty?

I sciagnelem Doradca uaktualnienia systemu Windows Vista, wykryło mi że urządzenie sieciowe ktore uzywam do poloczenia sie z internetem nie bedzie dzialalo z istniejacymi sterownikami, kazano mi je zaaktualizawac i tak zrobilem, lecz nic to nie zmieniło. Mam wiec pytanie czy jesli zainstaluje Viste to sterowniki sie pobiora na nia?

a jakie

używasz ??

bezprzewodowe: Hawking Technologies HWPG1 Wirelessg PCI Card

Sproboj zainstalować viste ja mam Karte wifi pod pci Pentagram Hornet i ten program Doradca uaktualnienia systemu Windows Vista pisał mi że karta nie będzie działać ale zainstalowałem Viste i karta działa na początku zainstalowałem karte na strach z XP karta działała normalnie ale później vista sama sobie zaktualizowała sterowniki i wszystko chodzi bardzo dobrze.

Pójść - pójdzie. Będzie chodzić plynnie na Aero Basic. Niestety ten Radeon jest wąskim gardłem twojego zestawu komputerowego. Po zakupie karty gf 6600, 7300, 7600 można pomysleć o płynnym działaniu najnowszych gier. Oczywiście na tym radku pograsz w gry pokroju CS 1.6, czy Vice City. Albo CoD. Więc wybór należy do ciebie.

Ja puściłem na sempronie 1,6ghz>2ghz , 500 ramu ddr, dysk ata 100 80gb, radek 9550>9600pro i nawet się to kulało tyle że pamięci mało za kartę dostałęm 3,7