Pojedynek Galaxy S vs Desire vs Desire Z - który lepszy?


(Pinio150) #1

Witam serdecznie! Tak jak w temacie, rozważam zakup któregoś z tych modeli. Który lepszy?

-Galaxy S

-Desire

-Desire Z

Parametrami te telefony są prawie identyczne. Pytanie do użytkowników tych telefonów.

Ile działa telefon przy normalnym użytkowaniu tj. dzwonienie, smsowanie, muzyka, przy takim rozsądnym, użytkowaniu-normalnym.

Jak tam się ma sprawa z materiałami z jakich są te telefony wytworzone, czy np. ramka szybko się wyciera, są widoczne czy bardzo widoczne te wytarcia czy nie itp..

Ja szczerze mówiąc brnąłbym w kierunku Galaxy S i9000, czekam na obiektywne opinie użytkowników wyżej wymienionych modeli telefonów.

Głownie chodzi mi o kwestie materiałów i ich zużywania, smsowanie i odtwarzacza muzyki czy jest wygodny dobry, przyjemny dla oka i tak dalej...

Czekam na opinie.


(Methylz) #2

Identyczne parametry? Galaxy S z tej trójki jest zdecydowanie najlepszy pod względem hardware, poza tym jego wyświetlacz miażdży wszystkie telefony.

Sam mam Desire ale chętnie bym się wymienił, chociaż jestem bardzo zadowolony.


(Pinio150) #3

Masz desire? Używasz jakieś foli na wyświetlacz poliwęglanowej, nosisz go w pokrowcu, czego używasz do zabezpieczenia jeżeli wgl używasz i jak wygląda twój telefon i po jakim czasie, jak tam materiały, tj. przykładowo tylnia klapka. :?:


(Methylz) #4

Wybacz, że tak długo czekałeś na odpowiedź.

Telefonu wcale nie oszczędzam, jak go miałem wyglądał jak nowy. Teraz, po pół roku ostrego traktowania ma trochę mikrorysek na wyświetlaczu, niewidocznych na włączonym ekranie, malutkie obicia na rogach, prawie pomijalne. Poza tym jest idealny, tylna klapka nie ma ani jednej rysy, przednia obudowa ma jedną rysę która była jak go kupiłem. Ogólnie wytrzymałościowo jest zaskakująco dobrze, reszta też jest świetna, poza wyświetlaczem na którym trudno cokolwiek zobaczyć w pełnym słońcu, aczkolwiek dotyk działa perfekcyjnie. Polecam ten telefon jak najbardziej, ale jak wyżej napisałem, weź Galaxy S :slight_smile:


(Pinio150) #5

rozważając kupno Galaxy S boję się o jego obudowę, bo szczerze mówiąc to materiały są tandetne, są luzy a ich nie powinno być moim zdaniem, teraz przeglądając ostatnio recenzje telefonów komórkowych z androidem wpadł mi w oko telefon marki Motorola a dokładnie model Defy, bardzo mi się podoba i prawdopodobnie jego wybiorę, a może ktoś ma jakieś ciekawe opinie na temat tego telefonu? :smiley:

ta motka jest wszystko odporna-woda, kurz, piasek są jej niestraszne. Nie żebym pracował na budowie i telefon miał kąpiel co jakiś czas ale taka koncepcja telefonu bardzo mi odpowiada. :lol: