Pojedynek telefonów E61 vs E61i vs E63 vs E71

Witam serdecznie, tak jak w temacie tylko pytanie nie brzmi jaki jest najlepszy telefon bo to wiadomo E71 (cena=jakość) ale jaki z tych telefonów bedzie najlepszy do przeglądania internetu? Porównywałem sobie ostatnio: Wydaje mi sie że pojedynek toczy sie tak naprawde między E61i vs E63:

Oto parametry techniczne, zaznaczone, te które mnie intrygują? Czy to oznacza że jeden telefon wyświela gorzej a drugi lepiej, tzn nie obsluguje Javy itp… a drugi tak, jeden większy zakres fal Wi-fi obsługuje a drugi wszystkie? Jeżeli ktoś może niech mi to troche rozjaśni. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź! :slight_smile:

Oto screeen:

d51ca46c6ea28350m.jpg

to nie ma nic wspólnego z przeglądarką bo przeglądarki są w obu modelach takie same (zawsze możesz dograć jakąś inną, w końcu to symbian)

no ale te zaznaczone rzeczy to są parametry techniczne, ich sie nie da zmienic instalując inną przegladarke etc… to jest poprostu juz w tym telefonie.

No nie wiem, w iPhone piszą ze nie ma mms a to akurat dograc mozna :wink: a ta klasa gprs to chodzi o szybkosc (ale to bez roznicy raczej w polsce skoro czasami idąc miastem nie lapie sygnalu edge w ogole a co dopiero gadac o szybkosci :wink: )