Pojemność strony WWW

Witam! !!

Chciałem się zapytać was doświadczonych webmasterów, jaki portal dla webmasterów oferuje serwer z jak największą pojemnością za jak najmniejsze pieniądze, bądź najlepiej za darmo. Bo naprzykład republika daje tylko 30MB, co jest bardzo mało.

PROSZĘ o szybką odpowiedź.

POZDRAWIAM! !!

cba.pl => 1GB

lua.pl => 350MB

boo.pl - najmniejszy serwer 300 MB za 13 zł SMSem na 3 miesiące, 10 zł wpłata na konto. :slight_smile:

ja polecam nicehost.pl

30 zl mam serwer na rok i 2Gb pojemności

i jeszcze jak wpiszemy promocja dostajemy 15 % rabatu

Pakiet nMEDIUM ( miesiąc *4.99 zł, rok *29.99 zł )

» 2000 MB pojemności

» 5000 MB transferu (miesięcznie)

» Liczba kont email: bez ograniczeń!

» Liczba kont FTP: bez ograniczeń!

» Liczba baz MySQL: bez ograniczeń!

» Panel administracyjny cPanel

» 7 dniowy okres próbny !

nicehost.pl to serwery w stanach… cpanel po angielsku, jak sie loguje na podany w linku adres do panelu od razy mi FF wyrzuca bledy w certyfikacie dla witryny, brak danych firmy na ich stronie… ogolnie sa lepsze tanie hostingi… np. firehost.pl , serwery PL, fajny webmail, polski DirectAdmin - tez mozesz kupic atrakcyjne konta na allegro - pewniejsza firma, konta mam tu i tu takze mam porownaniu

stawak888

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

szybki-serwer.pl

pifarek - dzięki :slight_smile: Szukałem czegoś takiego pod portfolio - z płatnościami sms. Pozdro

ps. też polecam boo.pl bo jak na pierwszy rzut oka działa bardzo szybko.