Pokaz slajdów na pulpicie w XP

Witam. Poszukuję programu, który będzie zmieniał tapety na pulpicie, żeby miał w opcjach 30 min, 1 godzina, 2 godziny, 1 dzień, bo szybko mi się tapety nudzą, i oko też od jednej tapety. Ale program, żeby chodził mi w XP, a w 7 to też sobie tak zrobiłem, tylko tam jest w systemie, a w XP trzeba programy. Zna ktoś taki program, a i jeszcze żeby był lekki, polski interfejs to tylko dodatek, z angielskim też sobie poradzę, ale lepiej, żeby był polski.

Wypróbuj ten program:

Wally

A czy ten program zmienia tapety z dysku czy z internetu. Bo jak na razie to wyczytałem, że z internetu ściąga.

"Wally to wieloplatformowy, bezpłatny i niewielki program pozwalający urozmaicić nasz pulpit tapetami czerpanymi nie tylko z naszego komputera , ale także pobieranymi z takich serwisów jak Google, deviantArt, Flickr, Yahoo!, Panoramio, Pikeo, Ipernity, Photobucket, Buzznet, Picasa, Bing, Smugmug czy Vladstudio. "

Zaraz spróbuję.

c97cbf58a6ddf242gen.jpg

c7356fd82c2bff1fgen.jpg

9214862eec0c7b05gen.jpg

Program chodzi dobrze, tylko małe nie rozciąga a duże przycina, którą opcję wybrać?

 

Rozciągnięcie wycentrowanie sprawdź

Niestety każdą opcję sprawdziłem, i żadna nie dała moich efektów. Wysokiej rozdzielczości ucinało, małej był duży czarny kwadrat.

To może przeskaluj wszystkie obrazki?

w programie można chyba było wpisać kryteria co do rozdzielczości

Jak? I co to da?

Można, ale moje tapety najmniejszą rozdzielczość ma 1200:800 a największą na 1900 (dokładnie nie pamiętam). Więc wszystkie tapety powinny być na całym ekranie, a nie jak obecnie.

 


A może jakiś inny program?

 

Rozumiem, że masz za duże obrazki. To może je sam ręcznie zmniejsz jeżeli program tego nie potrafi i wtedy będą pasować.

Tak rozumiem to co napisałeś, chyba że masz inny problem.

Pobawię się ze zmniejszaniem swoich tapet. A w międzyczasie może jakiś inny program do tego? Bo jak zmniejszę obrazek to ucinam go.

Problem rozwiązany!

Szczegółowy opis znajdziecie tutaj:https://forum.dobreprogramy.pl/pokaz-slajdow-na-pulpicie-xpvista-525680t.html.

Temat do zamknięcia