Pokaz zdjęć jako menu z hiprłączami taki jak na allegro.pl

Witam

chciał bym w swoim sklepie internetowym umieścić na głównej stronie menu

wzorowane na tym które wyświetlane jest w serwisie allegro na stronie głównej

chodzi mi o 5 obrazków które zmieniają się same w regularnych odstępach czasu

po kliknięciu w każdy jest się przenoszonym do konkretnego miejsca w sklepie.

Zdjęcia i hiperłącza to bajka ale problem w efektownej animacji i menu w prawym dolnym rogu

gdzie każdy slajd przyporządkowany jest do konkretnej cyfry.

Dysponuje ktoś skryptem takiego menu ?

Może ktoś mi to zrobi…

Albo się pomęcz sam,albo zamów taki skrypt.Jeśli prowadzisz biznes to musisz wiedzieć,że nic nie ma za darmo.

Dzięki kolego, pomogłeś mi jak nikt …

Jeżeli zaczyna się biznes to trzeba naprawdę dużo umieć w tym temacie, przejdziesz do kolejnej czynności i znów nie będziesz wiedział jak to zrobić. Akurat wiem co mówię bo podobnie jak ty chciałem robić strony mając niewielka wiedzę i nic z tego nie wychodziło. Zamiast szukać rozwiązań weź się za książki a kiedyś każdy problem będziesz w stanie rozwiązać zanim ktoś zdążył by ci odpowiedzieć. Sam dzisiaj miałem taki problem i po raz kolejny sam musiałem go rozwiązać.

Nie na wszystko są skrypty, najlepiej umieć zrobić to samemu… Powiem ci, że to czego nie umiesz zrobić to podstawy JS bez których nie masz co się brać nawet za robotę.

Drogi kolego wszerad prowadzę firmę od 3 lat i wiem co trzeba umieć a co nie.

Żeby odprawić towar w urzędzie celnym nie muszę iść na studia , skoro są wzory dokumentów

według których wypełnia się dokumenty… Dziękuję za pomoc i z góry za kolejne tego typu porady

Dodane 24.02.2011 (Cz) 18:13

poszukuje-skryptu-typu-slider-t436072.html

Wielkie dzięki,

o to chodziło