Pokaz zdjęć


(Snupi00) #1

Poszukuje jakiegoś dobrego programu do robienia pokazu zdjęc - nie zależy mi na kombajnie, który kosztuje kilkaset zł..najlepiej aby był jakiś darmowy i po polsku


(system) #2

Polecam pierwszy program

http://www.cdrinfo.pl/downloads/video-slideshow

Złączono Posta : 04.08.2005 (Czw) 0:38

http://www.zoom.idg.pl/ftp/pc_6064/ACDS ... 0.102.html


(Kuz5) #3

Jeżeli posiadasz win xp to masz taki program jak Windows Movie Maker po polsku prosty w obsłudze wiele efektów, przejść itp. naprawde polecam.


(sdar) #4

W ramach oferty specjalnej dla użytkowników oryginalnego systemu Windows, ze strony http://catalog.microsoft.com/genuine/of ... laylang=pl

możesz pobrać darmowy i w polskiej wersji program Photo Story 3 dla Windows.

Bardzo prosty w obsłudze, pozwala na zrobienie pokazu z wieloma efektami wizualnymi, umożliwia dodanie tekstu do poszczególnych zdjęć, nagranie i dodanie własnej narracji jako podkład pokazu lub dodanie do pokazu podkładu muzycznego. Ponadto pokaz można zapisać w różny sposób (ilość zajmowanego miejsca) w zależności od przeznaczenia (pokaz na komputerze, urządzeniu przenośnym, przesłanie mailem).

Szczerze polecam bo właśnie wczoraj zrobiłem sobie bardzo sympaczytny pokaz zdjęć przy użyciu tego programu i nie miałem żadnych problemów mimo, że korzystałem z niego pierwszy raz.

Sdar


(Kff) #5

Poprzez Power Pointa można zrobić efektywny pokaz w kilka minut. Power Point ma dużo opcji i każdy użytkownik powinien sobie poradzić!