Pokazuje mi złe parametry procesora

Witam pokazuje mi złe parametry procesora mam 2,2ghz a od niedawna np pokazuje mi 1,2 GHz roznie to sie szybko zmienia w programach tak samo raz jest 1,6GHz raz jest 1,2 raz 1,0 raz pokazuje normalnie i tak w kolko o co chodzi? Nie wiem czy to bug jest czy co

Sprawdź pod obciążeniem kolego! !!

No np jak gram w gre to pokazuje normalnie przez wiekszosc czasu ale czasem tez sie zmienialo;) Wiec tak dziwnie jest, wiesz nie widze roznicy ze np to sie zmienia , np ze mi komp wolniej chodzi czy cos tylko mnie zaczely denerwowac te parametry jak sie tak zmieniaja dla oka;) w biosie jest ok pokazuje dobrze ale np jak sprawdzam programami to jest inaczej i sie zmienia … prawym na moj komputer czesciej jest dobra informacja ale tez czasami sie zmienia, np moja kolezanka tez miala takie cos ostatnio ale jej przeszlo szybko a ja mam tak od paru dni , nie wiem czy mam sie obawiac czy nie. Jak gram to nie widze zadnych roznic ktore by mialy wplywac na jakosc , i jak gram roznie pokazuje np core temp z 1800mhz na 2200 skacze ale wiecej czasu jest na 2200 np everest home edition pokazuje dobrze 2,2GHz jedynie taktowanie czasem sie zmienia ale rzadko w tym programie cpuz tez pokazuje tak jak core temp

Wszystko jest Ok.

Tak ma być, po co cały czas ma chodzić na maxa jak nie musi? :lol:

Jak jedziesz samochodem z górki to nie musisz na biegu, wystarczy żebyś miał silnik włączony, tak samo i tu :lol:

Dziękuje za mądrą odpowiedź :))