Pokazywanie ukrytego tekstu w Wordzie

Stan docelowy ma być taki: po lewej stronie strony jest tekst widoczny [np. pieczone ziemniaki], a po prawej tekst ukryty [np. Baked Potatoes]. Jak zrobić by jednym kliknięciem tekst ukryty pokazywał się?
Najlepiej tylko w tym wierszu.
Wiem że jest polecenie „pokaż wszystko” ale ono powoduje że widoczne stają się wszystkie znaczniki formatowania tekstu więc nie wygląda to elegancko.
Bardzo proszę o poradę.

Wartość ukryta ustawia się w formatowaniu czcionki, wiec zapewne jeżeli użyjesz pędzla do kopiowania formatowania to powinien ci usunąć/nadpisać atrybut ukryty.

Nie działa. Może coś źle robię?
[Klikam na „malarz formatów” i „przejeżdżam” w miejscu gdzie jest ukryty tekst.]

A masz zaznaczony normalny tekst z którego bierzesz formatowanie?

Być może makra ale wtedy będzie ryzyko że plik wywali antywirus lub wystraszony użytkownik, że mu wysłałeś jakieś *.docm (format z aktywnym makrem od Office 2007) lub że ma jakieś żółte paski po otwarciu.

Nie wiem na ile najnowszy Word umie w CSS - wtedy Może zadziała p:hover ~ p, p:hover span { display: block } ale musiałbyś znać grupę odbiorców np. fani office 2003 i u nich przetestować. Możliwe, że konwerter docx do doc rozwali plik - chodzi mi ten od MS w postaci odrębnej aplikacji pod Office 2003.

Mam Office 2019 i tylko ja będę z tego dokumentu korzystał.

Gdy zaznaczę „pieczone ziemniaki”, to nic nie daje.

To makro chyba tylko zostaje, chyba inaczej się nie da.

Czy normalny człowiek może się nauczyć pisania makr?
Jeśli tak, to od czego zacząć?