Pokemon fire red jak szybko zdobyć 60 lvl?

Chciał bym się dowiedzieć w którym miejscu najszybciej wbić 60 lvl pokemonom

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

A po co się tak spieszyć? Najlepiej jest chodzić po trawach i rozwalać dzikie pokemony, ale pokonanie trenera też daje niezły exp.

Mam poki 40 lvl pokonałem każdego trenera i nie wiem gdzie wbić szybko 60 lvl żeby iść na ligę.

Ja rozwaliłam ligę trzema albo czterema pokemonami, ale grałam w Crystal (różni się nieco członkami ligi, ale trzeba iść do Kanto, by ich pokonać). Pokemony jakie były ze mną i miały największy udział (te 3-4 o których wspomniałam wcześniej) to Pidgeot na 43 poziomie, Poliwrath na 49 poziomie, Raticate na 39 i Typhlosion na 43 poziomie (ale z tego co pamiętam, nie miał też wielkiego wpływu na pokonywanie ligi; tutaj dobry powinien być Twój starter, I think), czyli 3/4 pokemony z Kanto (nie grałam w FR, więc nie wiem, czy jest możliwość posiadania pokemonów z Johto). Więc jak widzisz, wcale nie musiałam mieć kolosalnie wielkiego poziomu, by ich pokonać. Miałam też ze sobą sporo Revive i Full Restore, po pokonaniu każdego z ligi leczyłam i ewentualnie ożywiałam pokemony, które były niezdolne do walki i robiąc quick save’a, szłam do następnego. Poziom nabijałam pokonując każdego trenera (nawet każdego u liderów sal) i chodząc w trawie, gdzie są pokemony z wysokimi poziomami, bo logicznie, dają dużo expa, najczęściej takie są w najdalszej części gry.

Takie gry nie są też niestety do przejścia na hop siup, mój save game ma ponad 40 godzin (i of course, gram bez cheatów, bo one są dla słabych), więc cierpliwość i chęci liczą się w graniu w pokemony.

Jak sądzisz pokonam ligę takimi pokami:

Raichu- 51lvl

Moltres- 50lvl

Kadabra- 50lvl

Charizard- 50lvl

Gyarados- 50lvl

Articuno- 50lvl

No to widzisz, wystarczyło spróbować :slight_smile: