Pokrowiec na LG G6

Wziąłem w abonamencie LG G6. Zastanawiam się w jaki sposób efektywnie ochronić telefon przed uszkodzeniami, przede wszystkim ekranu, ale też zarysowaniami. Folia ochronna, ale czy coś jeszcze? Jak nosicie się z telefonami? Najgorzej jest podczas upadków, bo wówczas najczęściej dochodzi do stłuczenia dotyku.

Kup najdroższa prezerwatywe i najgrubsza jak chroni przed zapłodnieniem to i ochroni telefon przed uszkodzeniem :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Słabo mi…ale trzeba być skończonym id …

Cóż niektórzy ludzie kompletnie nie mają poczucia humoru.

A jak z Twoim doświadczeniem?
Jeśli obawiasz się zarysowania - zakup szybkę ochronną.
Jeśli obudowa jest śliska i boisz się zarysowań - plecki ochronne.
Jeśli boisz się zarysowań i otarć - zakup etui ochronne
Jeśli często Ci wylatuje z kieszeni / rąk (niepotrzebne skreślić), zakup kaburę.

To wyjdzie mu kupić drugiego LG w sumie :stuck_out_tongue:

Na pewno nie. Ja tam mam do swojego LG z 3 szkła ochronne i dwie kabury, i to do 40 złotych zakupione.

Jedno szkło po roku trochę pękło jak telefon spadł mi z wysokości 1,2 m a ekran wyszedł bez szwanku.

Z folia daj sobie spokój, nie dość, ze jest nieestetyczna , to jeszce nie chroni. Kup sobie ochronne szkło. Jeśli dobrze je nakleisz to praktycznie nie będzie się odróżniało od telefonu.
Plus dodatkowo jakiś pokrowiec ( jesli chodzi o mnie to preferuję sztywne)

Jednak generalnie i tak bedziesz musiał uważac na telefon i pilnować aby nie spadł bo jak niefortunnie spadnie to nawet czasami i pokrowiec mu nie pomoże. To nie nokia 3310 :stuck_out_tongue:
Tutaj mają duży wybór pokrowców w różnych rozmiarówkach: https://www.izigsm.pl/sklep-pokrowiec.html

1 polubienie

Wybierz sobie pokrowiec z klapką w tym małym sklepiku. Mają towar dobrej jakości, są solidni. Zamawiałem u nich też pokrowiec z klapką do Huawei i jestem zadowolony.

http://www.sklepik-gsm.pl/index.php?produkt_pokrowiec_lg_g6

Sprawdź co pisałem na blogu jeśli chodzi o etui i szkło.

Więcej nie trzeba :slight_smile: