Pol chat

Mam taki problemik

Niedawno nie działała mi java.Już zaczeło chodzić wszystko oprócz polchatu czy coś takiego http://republika.pl/vercettigrzebio/kot/charroom.jpg czas mam takie okienko że niby się wczytuje ale zostawilem kompa na 30 min i sie nie wczytuje.Może wiecie co zrobić??

Po co założyłeś dwa topiki z tym samym tematem ??

Nadmiarowy topic usunięto.

fiesta

Mam taki sam problem. JAVA zainstalowana pomyślnie do najnowszej wersji, a na niektóre czaty nie mogę się dostać. Niby zaczyna coś ładować (mam ekran jak z powyższego linka kolegi tgrzebienia), ale nigdy nie kończy. Proszę o porady. Z góry dziękuje.

Ja też mam czasem takie problemy. :?

a cookies macie … :slight_smile: tez tak mialem kiedys ale to byl wyjatek 1 raz a potem wszystko samo sie ustatkowalo moze z czatem cos nie tak … :slight_smile:

Może sciągnij i zainstaluj jeszcze raz jawe

.:: Brak Javy w Windows XP ::.

W Windows 98 i poprzednich wersjach można wchodzić na internetowe czaty bez problemu a w Windows XP otwiera się puste okienko. A więc tak. Większość internetowych czatów działa na podstawie apelów napisanych w języku Java. System Windows XP nie zawiera domyślnie wbudowanych bibliotek odpowiedzialnych za ich obsługę ( w przeciwieństwie do Windows serii 9x). Ma to związek z konfliktem Microsoftu z twórcą języka Java, firmą Sun Microsystem. Jednym z rozwiązań tego problemu jest zainstalowanie aplikacji o nazwie: Java Virtual Machine autorstwa firmy Sun. Innym rozwiązaniem jest Java w wersji Microsoftu. Znajduje ona się w pierwszym zbiorze poprawek Service Pack do systemu Windows XP. Konflikt obu firm zakończył się procesem. Decyzją sądu sprzedawanie w niedługim czasie wersje systemu operacyjnego Windows XP, a także druga wersja Service Pack będą zawierać Javę autorstwa Sun Microsystem.

Należy zwrócić uwagę, że nowsza wersja Service Pack- a -SP1a (nazwa archiwum instalacyjnego xpsp1a_pl_x86.exe w wersji polskiej i xpsp1a_en_x86.exe w wersji angielskiej) Javy już nie zawierają. SP1 znajdziemy w internecie, korzystając z serwisu FileMirrors.com (jest to wyszukiwarka plików na serwerach FTP). Archiwum instalacyjne SP1 (135MB) dla polskiej wersji Windows XP ma nazwę xpsp1_pl_x86.exe, plik dla systemu w wersji angielskiej (137 MB) nazywa się xpsp1_en_x86.exe

Kurczok, po tym obazku myslałem, że to Pysiu :wink: