Polacy walczą o leżaki ;-)


(zypolit) #1

Niezłe jaja :wink:

http://okiemturysty.pl/porady/walka-o-lezaki-a-sprawa-polska/


(KwaszonyPL) #2

Cebulaki są wśród nas, niestety ten stan umysłu występuje na całym świecie, to nie tylko Polacy. Warto o tym pamiętać xD


(bachus) #3

Nie plujmy tak na siebie, że “Polacy”. Każda nacja tak robi - Irlandczycy, Brytyjczycy, Amerykanie. Byłem np. kilka razy na Wyspach Kanaryjskich, gdzie na cały “turnus” były może ze dwie pary Polaków - wszędzie to samo się wyprawia - po dwóch godzinach lotu nie było już dostępnego alkoholu na pokłądzie (wyprzedany) a towarzystwo nawalone. Kiedyś wstałem o 7-mej, żeby rano zrobić kilka basenów przed śniadaniem. Patrzę, na około basenu kupa ludzi z ręcznikami i na coś czekają. Okazało się, że właśnie o 7-mej odpinane są leżaki. Ludzie szybko rozkładali odczepione leżaki, kładli na nich ręczniki i szli do domków… jakaś masakra.
To samo (jak już w temacie) - czepanie się chodzenia w skarpetkach i sandałach (dużo osób tak chodzi, tak jest nawet wygodoniej i zdrowiej), czy innych niby naszych przywarów… Więcej szacunku dla samych siebie :slight_smile:


(XOR) #4

To przejdź się nad morze w sezonie i zobacz, jak wygląda “rezerwacja” plaży parawanami. Czy jakaś nacja tak robi? :slight_smile: